Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen munkát...

Szerintetek milyen munkát kellene vállalnom? A többi lent.

Figyelt kérdés
3 hónapja sajnos megműtöttek gerincsérvvel,és ülő munkát végeztem eddig.Olyan meló kellene ahol mindig járkálhatok,nem kell tartósan ülni,állni.valamit tanulni kellene,de szerintetek mit?29 éves nő.
2010. dec. 2. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Például lehetnél kertész, virágkötő, ápolónő, üzletkötő, amihez van affinitásod.
2010. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ápolónő sokat emelgeti a betegeket már nem jó,és ők sajna nem 8 órát dolgoznak,az üzletkötő is sokat ül a kocsiban,kertész??:-)
2010. dec. 3. 09:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet nyernem kellene a lottón inkább :-)
2010. dec. 3. 09:11
 4/6 Víg Attila válasza:
Helyetted eldönteni milyen munkát végezz, senki nem fogja tudni. A kérdés inkább az, mit szeretnél elérni, mit vagy hajlandó megtenni a céljaid elérése érdekében. Aki megoldást keres, fog találni. Rengeteg terület létezik manapság. Ha számodra fontos, hogy magadnak, és a családodnak értéket teremts, és ezt nem titkolod el másnak sem, jó útra lépsz... Fontos számodra, hogy értékek mellett anyagi biztonságban érezd magad?
2010. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a virágkötő szerintem jó, de ha mindenre találsz kifogást, akkor nem is a gerincprobléma a baj.
2010. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem tudom, mi a baj a kertésszel, szerintem egy tök jó szakma. Én ugyan alapvetően kocka vagyok, de vannak virágaim és imádom őket, ha nem lenne az a szakmám, ami, akkor valószínű, hogy virágokkal foglalkoznék.

De elmehetsz pl. fuvolistának, énekesnek, festőnek, háztartási alkalmazottnak, rendezvényszervezőnek, asztalosnak, aerobic-oktatónak, könyvrestaurátornak... rengeteg ilyen szakma van, de azt csak te tudod, mi áll hozzád közel, mihez van tehetséged.

2010. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!