Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyien keresünk csak minimál...

Mennyien keresünk csak minimálbért, amikor többet érdemelnénk?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat!
2010. dec. 2. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Éljen éljen soká a Fityesz...a minimálbérből még többet kell adózni, még kevesebb pénzt kapsz ugyanazért a munkáért. Sajnos itt Abszurdisztánban épp azok kapják a legkevesebb pénzt,akik napi 25 órát robotolnak. A kátrányos helyzetű kisebbség pedig cirka havi 400 ezer forintot kap a nagy semmiért a különféle juttatások, szociális segélyek és anyagi támogatások címén.


Összefoglalva: azok kapják a legtöbb pénzt,akik a leginkább nem érdemlik meg.

2010. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem minimálbért keresek, de a képességeimmel és a munkával, amit elvégzek, szerintem lényegesen többet érdemelnék (komoly felelősséget kell vállaljak és a döntéseim befolyásolják a cég életét is, ez szerintem nagy teher, ahhoz képest meg a fizetés... :S)
2010. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!