Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Repterekre földi kiszolgállónak?

Repterekre földi kiszolgállónak?

Figyelt kérdés

Hazai/külföldi (főként német, a nyelvismeret miatt) reptérre/repterekre földi kiszolgálónak nehéz bejutni?


Milyen végzettség szükséges? Milyen papírok kellenek?

Olyan munkára gondoltam, ami teherautós, kinnt a kifutón, nem az irányító toronyban ücsörögve! :)


Gondolok itt a teherautós hótúrásra, a gépek kiszolgálására, böröndök szállítására, pályakarbantartásra ...


2010. dec. 3. 08:41
 1/7 anonim válasza:
ha "teherautosnak" akarsz bekerülni, akkor kell a jogsi meg büntetlen előélet és ennyi, repteres vok, ha esetleg van még kérdésed
2010. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogsira jövő tavaszra megyek, büntetlen előéletű vagyok! Milyen munkák vannak a teherautósbak? Bőröndök fuvarozása, repülők vontatása, hútórús, pályakarbantartás? Hogyan leheh bekerülni oda? Milyen szinten mozognak a fizetések?
2010. dec. 18. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Kesves Válaszoló :)-ne haragudjatok,hogy ide pofátlankodok,de nekem is segítségre lenne szükségem:a párommal mi itt lakunk a Ferihegyi reptér mellettés ő már egy éve munkát keres,és sajnos semmi nincsen.Ez nagyon jó lenne,ha a reptéren dolgozhatna-BÁRMIT!!!Érettségije van,és hivatásos jogsija.Bármi jó lenne....tudnál segíteni???NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!
2010. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
1hsz vok! a "teherautos" munkák abbol állnak amiket nagyjábol leirtál meg pl Ferihegy1-röl ferihegy2 vinni át vmit, a börönd kihordás az egy ugynevezett traktorral történik amit esetleg filmekben láthattál ilyen "kis" auto de traktornak hivják én is hordom néha azzal, a repülögép "tologatás" az már komolyabb arra külön vizsgát kell tenni sok-sok oktatáson részt kell venni, mivel több cég is van ezért valamelyik cégnél elég rá a C kategoria valamelyik meg kéri a C-hez a gépkezelöit, bekerülni csak ugy nem igazán lehet, hanem ismerettség alapján müködik, én is ugy kerültem be. fizetésröl annyit, hogy elég sokan vágynak a reptérre, remélem értitek, a legmagasabb orabér az 900ft netto!!! tehát meg lehet élni belöle annyi viszont semmi "kajajegy" és se bejárás támogatás tehát nem fizetnek semmit, de viszont komplett ruhát adnak (nadrág, cipő, pulcsi, polo, kabát) tehát mindent
2010. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm-és hol lehet jelentkezni?
2010. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attól függ melyik céghez akarsz menni, és h náluk van e felvétel éppen, amugy nem igazán hirdetik magukat 1-2céget leszámitva,de azok olyanok is! am Vecsésen van az iroda, meg pesten, de ide nem irnám ki a cimet
2010. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszönöm :) esetleg privátban tudnál segíteni?Nagyon köszönöm
2010. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!