Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék diákmunkát vállalni....

Szeretnék diákmunkát vállalni. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

17 éves leszek. A tanév második felében szeretnék hétvégenként dolgozni.


Valami olyasmiről tudok, hogy a Diákszövetséget kell felkeresni vagy valami ilyesmit... Szinte semmit nem tudok a témáról, szóval hol kezdjem el? Mik a teendők?

(Ha linket küldtök annak is örülök, de nagyon jó lenne, ha tapasztalatokat írnátok...)


2010. dec. 4. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
első teendő, töltsd be hozzá a 18évet.
2010. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
16 éves koromba regisztráltam diákszövetkezetbe. Amíg nem töltöd be a 18-at, addig nem vállalhatsz éjszakás műszakot, de csak ennyi. Általában a legtöbb helyen azonban legalább 3 napot kell dolgozni, vagy X órát min. 3 napon. De ha pl. sikerül olyan szövibe menned, akkor tudnak adni olyan állást, hogy mondjuk hétfőn, szerdán és szombaton 4-4 ill. 8 óra munka, akár a mekiben. Én ruhaboltban dolgoztam, az sem olyan rossz. Iskolalátogatási, személyi és bemész a szövetkezetbe, regisztrálnak, kérdezik majd mik érdekelnek, és ha van munka telefonon vagy mailben értesítenek, vagy elmondják ők hogyan működnek.
2010. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Első válaszolónak: diákmunkát... 14 éves kortól lehet vállalni.

2010. dec. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!