Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről? Megijedte...

Mit gondoltok erről? Megijedtem :D

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, és elküldtem az önéletrajzomat több helyre is. Az egyik válaszolt. Ez volt a hirdetésükben:


Amit kínálunk:


* Rendszeres prémiumok

* A-osztályú irodaház

* Csapatmunka

* Ingyenes képzés

* Céges flottatelefon, akár a családtagoknak is

* Céges adatbázis

* Jövedelem 28 naponként, 13-szor egy évben


Egyéb információ:


* Amit kérünk a munkakezdéshez: személyi igazolvány, lakcímkártya, adókártya, vállalkozói nem szükséges

* Munkaidő: 9-17 ig, másodtevékenységben rugalmas

* Átlag jövedelem: másod tevékenységben 50-130.000

* Főtevékenységben: 120-250.000


És adtak egy címet, hogy menjek be szerdán. Mit kell majd csinálnom ott? Hogyan viselkedjek, mire számítsak mi lesz? Nem gondoltam volna, hogy válaszol valaki is, és beto*tam...Egyáltalán mit gondoltok erről a hirdetésről?


2010. dec. 6. 16:25
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És most nézem, hogy 1 órányi utazás lenne...Mondjuk attól még sztem elmegyek, de ha nem tetszik, akkor hogyan mondjak nemet?
2010. dec. 6. 16:28
 2/24 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudok semmit hogy hová jelentkeztél meg minden, ezért csak azt tudom mondani, hogy a legfontosabb, hogy menj be és LEGYÉL ÁPOLT! Ennek meg valahol nézz utána :)
2010. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát ez egy titkárnői állás kb.
2010. dec. 6. 16:32
 4/24 A kérdező kommentje:
De cégnév nincs sehol sem...
2010. dec. 6. 16:32
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Milyen jó családi kapcsolatok!!!!
2010. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Valószínüleg interjúztatni fognak. De lehet, hogy megoldandó feladatokat is adnak majd. Vannak bizonyos helyek, ahol valós helyzetek elé állítják a jelölteket és megnézik hogyan oldod meg a problémát. Az is lehet, hogy szakmailag is tesztelnek. Semmiképpen ne késs. De sokkal korábban se érj oda. Rendesen öltözz fel. (valahol azt hallottam, hogy interjúra nem lehet túlöltözni, tehát a legszebb ruhád legyen rajtad). Nézz utána a neten, hogy hogyan kell viselkedni egy interjún, mik a szarvashibák, mik az alapvető illemszabályok...
2010. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

gondolom ez ilyen értékesítő cucc. semmi extrára nem kell készülnöd, várod a kérdéseket, válaszolod rájuk amit szerinted hallani akarnak, aztán eljössz.

valószínűleg meg akarnak majd dumálni, hogy másodtevékenységként végezd, mert akkor kevesebb fixet kell fizetniük, de azt meg nem fogadod el.

2010. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
figyi ez nem titkárnői állás, hanem zepter vagy valamilyen mlm munka, én el sem mennék erre,higyj nekem én már gyakorlott álláskereső vagyok
2010. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez egy pénzügyi közvetítő jellegű munka. Az OTP lakáskassza cuccait kell lenyomni a torkán az ismerőseidnek. Aztán a további ajánlásokra.
2010. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Most nézem, a neten ilyen képes térképen, hogy az épület tetejére egy nagy ZEPTER tábla van kirakva. Akkor ez Zepter, a francba...
2010. dec. 6. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!