Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találhatnék VALÓS itthoni...

Hogy találhatnék VALÓS itthoni munkát?

Figyelt kérdés

Bizonyos okokból kifolyólag csak itthoni munkát tudnék végezni, de egyszerűen képtelenség találni valós távmunkát. Úgy tűnik mind átverés :(

Nem tud valaki valami használható tippet? Egyáltalán merre keressek? Vagy reménytelen? :( Számítógépes munkákkal nagyon jól ellennék. Nyelveket nem beszélek sajnos :(

MLM, Avon, stockfoto, kattingatós hirdetések, hírlevél olvasás, partnerprogramok és ilyen vackok nem érdekelnek, próbáltam, nem jött be. NORMÁLIS munkát szeretnék találni. Tudom is én, adatrögzítés pl.


(nem találtam jobb kategóriát a kérdésemnek)


2010. dec. 7. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs. Ne is dőlj be, aki azt írja, hogy majd ő ajánlj neked.

Esetleg nézd meg ezt az oldalt:

[link]

2010. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Manapság nem távmunkát is nehéz találni, nemhogy távmunkát:) Ritka.. szerencse kell.

Hát sok sikert, én szoritok:D

2010. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozó.
2010. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maximum ismerős útján, ilyen összeszerelős munkákat lehet találni, de ezeket gyakorlatilag meg sem hirdetik, kiadják ismerősnek, vagy ismerős ismerősének, olyan kevés ilyen munka van. A többi átverés szokott lenni. Esetleg olyat lehet, hogy tanítványt vállalsz otthonra, ha valamiből jó vagy, mármint korrepetálás. Persze csak akkor, ha tényleg otthon vagy a témában. De mint írtad, nyelvet nem beszélsz, pedig általában még erre van leginkább kereslet, meg matekra. Igaz az is, hogy ezt főleg egyetemisták, vagy (nyugdíjas) pedagógusok szokták csinálni.
2010. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazuk van akik előttem írtak. Nekem úgy van otthoni melóm,hogy ismerős által(gyöngyfűzés)

Viszont nekem is jól jönne egy olyan ember aki megtanítana angolul..de hát nem csak melót nehéz találni ,hanem megfelelő embert is..

Érdeklődj ismerősöknél,barátoknál,hátha kell valakinek ember..

2010. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pályázz olyan munkákra, amik akár otthon is elvégezhetők lennének. És mondd az interjún, hogy te így szeretnéd csinálni.

Nyilván lesz, aki azt mondja, hogy nem, de ha csak egyet találsz, aki igent mond, már nyert ügyed van.

2010. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Volt egy jobb időszakomban egy bedolgozó munkám egy cégnél, adatrögzítés. Az milyen vicces már, hogy egy idő után nem hívtak, mert ott is a rokon, ismerős kapta a munkát. Igaz, hogy mikor megnyomtam az ALT+TAB kombinációt, ők eltátották a szájukat, hogy úristen ezt hogy csináltam, és két ujjal gépeltek, én meg olyan gyorsan végeztem, hogy követni nem tudták, mégis én voltam az aki nem kellett. Pedig órabérbe fizetnek.


21:21

Gondolod? Hát, majd kipróbálom.

2010. dec. 7. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Webkamera szex. :D De nyelvtudás nélkül oda nem vagy jó otthonról, max. ilyen stúdióba ahol beszélnek helyetted, de akkor meg már nem otthoni munka.
2010. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!