Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az az út, amelyiken...

Melyik az az út, amelyiken haladva fejlődhet az ember anyagilag, és karrier szempontjából is? Melyikről tudsz Te?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egy átlagos munkával, mint eladó, pénztáros, árufeltöltő, kisegítő, takarító, stb, meglátásom szerint nem lehet fejlődni semerre, csak arra jó, hogy a számláit befizesse az ember, és hogy ne haljon éhen.

Tehát, ha ezekkel nem lehet előre jutni, akkor tisztességes kereteken belül és úgy, hogy nincsenek megtakarított milliók, hogyan lehet?


2010. dec. 7. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki kell találni, mivel akarsz foglalkozni. Eljárni mindenféle szakmai rendezvényre, versenyre. Már suli mellett kell keresni olyan helyet, ahol a szakmában dolgozhatsz, akár gyakornokként. Így mire elvégzed a sulit, már van referenciád és szakmai tapasztalatod.

Én most ezt csinálom és iszonyú nehéz, de ha meglesz a diplomám, kapásból lesz mellé 4 év szakmai tapasztalatom. Így belekerülök abba a kicsi rétegbe, aki elmondhatja magáról, hogy pályakezdő 4 év gyakokrlattal.

Más kérdés, hogy néha annyira kimerülök, hogy hazaesek és csak sírok, hogy nem bírom már - de tudom, hogy a jövőm érdekében ezt most meg kell tennem.

2010. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sok sikert és kitartást kívánok.
2010. dec. 7. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez mint az első,mellette othon folyamatos önképzés,célok kitűzése,edzés,angol francia tanulás.

Hát a ,,8 órás alvást villámsebességgel el kell felejteni",magánélet hétvégén szigorúan.De nem baj mert már most eléggé jól állok anyagilag,igaz lemondásokkal ját de a kaviárt,Bora borai nyaralást,sportos testet nem adják ingyen,ezekért kőkeményen melózni kell.Kérdező bele fogsz gebbedni,de ha erős acélod akkor lesz_rsz minden egyebet.Nekem volt,hogy már annyira túl húztam a gázt,hogy 180-as volt a vérnyomásom,megállás nélkül mozgásban lenni,ezt nem sokan bírják sokat dolgozni a sikerért és a sok pénzért de megéri,ennek hatalmas gyümölcse lesz :D

2012. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!