Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 15 évesen hogyan lehet zsebpén...

15 évesen hogyan lehet zsebpénzt növelni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (bár már nem sokáig) jó lenne egy kis pénzt keresni (mert az mindig kell). Ezt hogyan tehetném meg?
2010. dec. 7. 23:02
 1/5 anonim válasza:
47%
ennyi idősen nem sok lehetőséged van. otthon plusz házimunkát vállalsz, és megbeszéled a szüleiddel, hogy menyit kapsz ha pl kiporszívózol ott is, ahol nem te szoktál. vagy elmész bevásárolni, vagy ilyenek
2010. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagymami, Nagypapi udvarát pucolni. Vagy szomszédoknál havat lapátolni, vagy füvet vágni. Istállót takarítani, de eltudom képzelni, hogy 1-> 15 éves borítékokat hajtogat, vagy címez meg. ebben is jó pénz van.sőt aszem valamelyik telekommunikációs cég dobozolásért is fizet...
2010. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol laksz, a környéken rakj ki cetliket a lámpaoszlopokra, hogy kutyasétáltatást vállalsz. Vagy bébiszittyóskodást.
2010. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hát ennek a kutyasétáltatás fünyirás dolognak nemhiszem h nagy jövője lenne.

sok a munkanélküli.

2010. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kutyasétáltatás pedeig szupi ötlet! Ezt még én is megfontolom :) 13 éves vagyok...azonban mindenütt laknak kevésbé megbízható emberek, ezért nem szívesen plakátolnám ki a nevem meg a telefonszámom :/.
2011. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!