Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki adna nekem tanácsot?...

Valaki adna nekem tanácsot? Nem igazán tudom, hogy mit akarok.

Figyelt kérdés

Középiskolában most vagyok harmadikos, 17éves vagyok. Vendéglátós iskolába járok, de úgy érzem ez nem lenne nekem való.

Nagyon foglalkoztat az a kérdés, hogy mi legyek ha nagy leszek :)

Engem nagyon érdekelnek a terhességgel, teherbeeséssel kapcsolatos témák. Szeretek ilyenekről olvasni.Azt hiszem eléggé tisztában is vagyok a dolgokkal. Sok mindent tudok a terhességről,a szülésről stb. Esetleg ezzel tudnék kezdeni valamit a jövőben? Úgy értem, hogy lehetnék pl tanácsadó, vagy valami ilyesmi? Létezik valami olyan munka ami a terhességgel kapcsolatos?(orvos nem szeretnék lenni:)

17éves korom ellenére ez igenis nagyon foglalkoztat és nagyon érdekesnek találom :)

Szóval valaki tudna nekem tanácsolni valamit?

Bocsi ha kicsit érthetetlen, nem tudtam jobban megfogalmazni. Ja, és azt kifelejtettem, hogy szolnoki vagyok.

17/l


2010. dec. 8. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A védőnő végigkíséri a terhességet is.


Vagy a babák már nem érdekelnek? Mert ott ugye utána kell a piciket is látogatni, tanácsokat adni.


Esetleg lehetsz szülésznő ha bírod a vért.


Vagy genetikai tanácsadó.

2010. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a vért sajnos nem birom:S


és a milyen képzésre kell járnom ha védőnő szeretnék lenni?

Milyen úton kell elindulnom?

2010. dec. 8. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Védőnő képzés főiskolákon van, nem tudom kapsz e érettségit majd, vagy hogy lesz.


[link]

2010. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak terhességi tanácsadók is, fiataloknak segíthetnél később, de ezt nem tudom, hol lehet tanulni. Mindeképpen egészségügyi irányba kell továbbmenned.
2010. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legyél ügyfeles az Államkincstárnál vagy az OEP-nél, aztán majd jönnek hozzád GYESért, GYED-ért, meg TGYÁS-ért reklamálni :P Igaz, nem fizet jól, de vér nincs benne, csak ha nagyon felidegesíted az ügyfeleket :P


Vagy próbáld ki a gyakorlatban, tegyük össze amink van :P:P

2010. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehetsz dúla, szülésznő.
2010. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!