Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ilyen munka mit takar...

Az ilyen munka mit takar pontosan?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 9. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Erről a munkáról semmi nem derül ki a hirdetés alapján. Érdemes lehet írni neki, hogy küldjön egy kicsit bővebb tájékoztatást a munkáról.

Kérdezz rá mindenképpen, hogy mi a cég neve. Ha megmondja, akkor utána tudsz nézni, mivel foglalkozik, mire számíthatsz. Ha vonakodik megmondani, akkor valószínűleg valami átverés ez, csak jól megfogalmazva.

2010. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen munkák szinte kivétel nélkül ügyfél toborzásról szólnak.
2010. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak szólok hogy ne pazarolj rájuk időt feleslegesen, mint én. Én is bedőltem a viszonylag jól hangzó szövegnek, aztán jött a válasz ímél amiből kiderült hogy persze ez is a Zepteresek egyik hirdetése. :(
2010. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Zepter..róluk még nem hallottam jót..

de oké. Csak ebből az "aszisztensek mellé bedolgozás céljából" szövegből arra gondoltam, biztos jelent is valamit, csak én nem tudom mit.

2010. dec. 9. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is azthittem! De mára már a Zepteresek olyan hirdetéseket is megengednek maguknak ami még véletlenül sem az a munkakör amire ők szánják az illetőt. Szóval ha olyan válasz ímél érkezik hogy szintén abba is csak azt írják hogy multinacionális cég vagyunk és rendszerint az hogy

A találkozó időpontja: 2010....... 17 :00 ( kontakt személy: Nagy Karina)


Címünk: XIII. kerület Váci út 187.

( M3-as metró Újpest-városkapu , Tesco előtt található 2. irodaépület)


Fényképes önéletrajzzal legyen kedves érkezni!

Előre is köszönjük!


Ez tuti mind ZEpter!


itt olvashatsz róluk: [link]

2010. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is Zepter. Azért egy emailt megér. Ha az Újpest-Városkapuhoz hívnak interjúra, akkor már tudod, hogy Zepter.
2010. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most is ugyanezt játsszák be, de engem hál' Istennek nem vesznek palira.
2012. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!