Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún mikor a rossz...

Állásinterjún mikor a rossz és jó tulajdonságokat kérdezik, szerintetek mik azok a rossz tulajdonságok, amiket nyugodtan lehet monddani, mert nem is olyan rosszak?

Figyelt kérdés
És mik a legfontosabb jó tulajdonságok?
2010. dec. 10. 17:41
 1/7 arbeitmachtfrei ***** válasza:
34%
Szerintem ennél a kérdésnél kell felállni....
2010. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy mindjárt fűzz a rossz tulajdonsághoz egy jót is, pl lassú vagyok, viszont alapos a munkában (Ez egy szélsőséges példa).
2010. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapkérdés, figyelik a reakciódat. Azt kell mondani, hogy "egy kicsit munkamániás vagyok". Mindjárt oldódik a hangulat, többre nem is kíváncsiak.
2010. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az a kérdés, hogyan adod el. Ahogy írták, ne azt mond, hogy lassú vagy, hanem hogy nagyon alapos, és ez időigényes, amit sokan lassúságnak tudnak be.

Én simán azt mondtam, hogy nehezen tudok olyan emberekkel együtt dolgozni, akikre nem lehet számítani, és nem dolgoznak. Ezekkel én hamarabb megszakítom a munkakapcsolatot, és nem erőltetem a munkát.

2010. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt tesztelik, hogy mennyire lehet zavarba hozni...


Mondj bármit! Fő az önbizalom:) Ne vedd komolyan. Nem komoly...

2010. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

persze azért csak ésszel, ebben a kategórában megengedett a kegyes hazugság, de túlzásba nem kell vinni:)



Itt mindössze a kommunikációs készségeket vizsgálják. Ennyi..

2010. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes úgy mondani, hogy "A fejlesztendő tulajdonságaim..."

Ha simán csak rossz tulajdonságot kérdeznek, akkor az is egy megoldás, hogy olyat mondasz, ami nem kapcsolódik a munkához, vagy a munka szempontjából kimondottan jó. Pl. titkárnőnek jelentkezel, akkor ilyenek lehetnek: "képtelen vagyok megtanulni úszni", "néha elveszem a részletekben", "nem jól főzök", ilyesmi.

2010. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!