Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gimnazista vagyok,2év múlva...

Gimnazista vagyok,2év múlva érettségizem és nem tudom hogy "mi legyek, ha nagy leszek". Tudom h ez elég hülye kérdés, de van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

A jegyeimet eltekintve 5, 4-eseim vannak, félévkor becsúszik egy-két 3-as osztályzat, de évvégén az átlagom 4,2 - 4,3között mozog. A matematika-fizika nem az erősségem ("agyvérzést" kapok tőlük), a kémia-bio meg nem éppen az a terület, ami érdekel. A humán tantárgyakból vagyok a legjobb, szeretek segíteni az embereken (de az orvosi túl nehéz lenne nekem... képes lennék rá, de nem vagyok annyira szorgalmas)... Irodalmi, művészeti, esztétikai érzékem van (nem mennék bele mélyebben, de) eltudnám képzelni magam lakberendezési, rendezvényszervezési téren, de itt a felmerülő gond, hogy nincs rá nagy igény.

A nyelvekkel úgy vagyok, hogy az szlovákot és az angolt probléma nélkül beszélem, tehát ez a két idegen nyelv, (majd persze érettségizek is belőle)...

Pszichológiai pályán el tudom képzelni magam, szeretek segíteni az embereken, e téren több ágra lehet szakosodni, csak hogy abba a pár főiskolába, ami van Magyarországon úgy hallottam nehéz bekerülni.


SZÓVAL AMI ÉRDEKEL AZ A HUMÁN-DOLGOK, tanulmányi átlagom 4,2-4,3között mozog, mit gondoltok? Milyen téren kéne továbbtanulnom? Hol lenne érdemes elhelyezkednem???


2010. dec. 13. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most kéne választanom akkor könyvelő vagy fogorvos lennék.
2010. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én helyedben a szlavisztikát próbálnám meg.

ha van nyelvérzéked, akkor miért ne?

2010. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Le is irtad, hogy mit tudnál elképzelni magadnak. Olvass utána azoknak. Ha ennyire érdekel nem lesz itt gond.
2010. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!