Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy külföldi cég azt...

Ha egy külföldi cég azt ígéri, hogy december közepéig értesítenek, az úgy is van?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, német cégről van szó, voltam állásinterjún, nem egy kamu meló, ők rendkívűl pontosak! Úgy váltunk el interjú után, hogy december közepéig értesitenek mindekit, de ma már 15.-e van! Kell-e aggódjak? vagy nézhetek nyugodtan más melo után?
2010. dec. 15. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem biztos sajnos. Mint ahogy Magyarországon, külföldön is vannak feledékeny emberek :) Azért külföld sem az isteni csoda és mennyország birodalma, pláne egy vendégmunkás számára aki "ellopja a megélhetést a tisztes állampolgárok elől" ...
2010. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindig értesítik az embert.Jobban mondva azt is jelenthette a mondat "december közepéig értesítenek" hogy csak azoknak szólnak akiknek sikerült a felvétel,és felveszik dolgozni..Akiknek nem sikerült azokat még a németek sem értesítik..

De szerintem várj december 31-ig.Ha addig nem kerestek fel akkor nem sikerült az állás..

Ha meg értesítenek akkor meg boldog lehetsz úgyis,hogy nem idegeskedsz heteken át..

Én mindenesetre sok szerencsét kívánok neked...

2010. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még szólhatnak, azért nem kell teljesen elkeseredni egyelőre, de soha nem szabad egy munkában bízni...Ne várakozz sokat, inkább keres munkát folyamatosan...Legfeljebb ha ez összejön, és közben másik ajánlatot is kapsz, akkor az egyiket lemondod...Soha nem szabad kivárni, hogy szóljanak,és csak utána keresgélni megint vmit.
2010. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!