Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keress egy sitebuilder?

Mennyit keress egy sitebuilder?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
egy haverom webfejlesztőként dolgozott, kezdetben 150et kapott kézbe majd 170 majd 200 :) de persze más kérdés hogy mennyire volt bejelentve. De szerintem ez is minimálbértől a csillagos egekig lehet :) attól függ hogy hol... lehet ha a Googléhoz mész ott millókat kapsz :D
2010. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Egyik állás hirdetésben az állt, hogy a fizetési igényt meg kell jelölni a cv-ben, de elég nehéz konkrét számot mondani úgy, hogy nem vagyok tisztában pontosan mennyit is keress egy teljes munkaidős sitebuilder Budapesten. Próbálom azt az összeget megjelölni, ami nekem is és a munkáltatónak is reális, de félek attól, hogy ha nagy összeget kérek, akkor be se hívnak, ha meg keveset, akkor meg pont azért alkalmaznak és hát lássuk be, senki se szeret fillérekért dolgozni. :)

2010. dec. 19. 23:21
 3/4 anonim válasza:
Szia, na mennyit írtál, és behívtak? Kíváncsi lennék nagyon.
2012. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Ez egy kicsit rég volt. Privátban részletes választ küldök. :)
2012. nov. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!