Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy recepciós?

Mennyit keres egy recepciós?

Figyelt kérdés
Például 4csillagos szállodában
2010. dec. 20. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, de engem is érdekelne.
2010. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szállodában nem tudom állítólag akár 100-120 ezer is lehet, de az elég fárasztó munka. irodán ennél kevesebbet kapsz de nyugodtabb hely. Igaz kevesebb is a pénz várostól irődától függően 70-100 között.
2010. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24/48 as munkarendben ami ugyebár havi 10 nap munkát takar, szerencsés esetben 150 Netto.
2010. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Recis vagyok. bruttó 130.000, ami nem sok, viszont nálunk jön rá a nyelvpótlék %-osan, tehát, ha nő a fizu, nő a nyelvpótlék is. + Jatt. Egyébként nekem viszonylag magas a bruttóm, mert előtte irodán voltam, és nem engedtem lecsökkenteni a bérem :-). Felettem kisfőnök Front Desk Manager kb 200.000 bruttó, Front office M 500.000 A fizura nem panaszkodom, kizárólag azért vagyok még ott, ahol. A munka nem egyszerű, emberekkel és egy vagon pénzzel bánni úgy, hogy nem lehet egy rossz napod ill. nem nagyon hibázhatsz, brrr :-(
2010. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!