Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallottam valamit, hogy a...

Hallottam valamit, hogy a közhasznú, közcélú foglalkoztatással lesz valami, de mi pontosan?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy megszünik vagy átalakul, de semmi konkrétat nem hallottam, vagy valami biztzosat?Engem a hivatal foglalkoztatott ezelőtt, de akkor mostmár ilyen nem lesz? Éhen halunk? XD
2010. dec. 22. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha jól sejtem, ez inkább a segélyből élőket fogja érinteni.
2010. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem, szerinem a közmunkásokat nem fogja érinteni. hacsak nem előlük veszik el a munkát. De ha jól tudom, az a cél, hogy az ingyenélők ne ingyen éljenek.
2010. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a változás, hogy 4-6 órában lehet foglalkoztatni a közhsznú munkásokat, max 4 hónapig, vagy 8 órában 12 hónapig.
2010. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, és akkor tuti megmarad? mert itt a faluban rengeteg ember van, aki sajnos ebből él, köztük én is, és elég nagy érvágás lenne, ha az a 20-30 ember munkanélküli lenne.
2010. dec. 22. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Megmarad, hát persze. A RÁT az, amire ezentúl sokkal szigorúbb szabályok vonatkoznak majd. Ahhoz, hogy valaki jogosult legyen rá, legalább 30 napos munkaviszonyt kell igazolnia és nem két évre adják meg, hanem csak egyre.

Mondjuk nem tudom honnan a .....-ból akaszt le valaki 30 nap munkaviszonyt, ha már évek óta nem sikerült munkát találnia....

[link]

2010. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezaz, így már mindent értek. nagyon szépen köszönöm. :)
2010. dec. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!