Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka van ahol sok...

Milyen munka van ahol sok pénzt lehet keresni szépen, igényesen kell kinézni ( öltöny stb ) nem kell sok ész, lehetőleg autózzak egész nap, vagy üljek egy saját irodában?

Figyelt kérdés
aki tud ilyet az első havi fizumat neki is adnám!
2010. dec. 23. 00:28
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és sokat lehet, vagy kell beszélni, nem számít ha egy gusztustalan féreg vagyok, csak sok pénz legyen!
2010. dec. 23. 00:30
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semmilyen. A normális irodai munkákhoz kell ész (vagy legalábbis valami végzettséget igazoló papír). Nem fognak odaengedni a két szép szemedért, tetszettél volna tanulni.

Ha belegondolok, az elképzeléseidhez a legközelebb még a biztosítási ügynök, vagy MLM munkák állnak.

Na, itt elvileg tényleg lehet sok pénzt keresni, meg sokat kell autózni, meg dumálni kell.

De a siker nem garantált, az embereknek nincs pénzük, valószínűleg kényszervállalkozóvá fognak tenni (vagyis a járulékokat fizetned kell havonta magad után, akár van bevételed, akár nincs), és valószínűleg a barátaidat is elveszted, ha rájuk próbálod jobb híján tukmálni az eladhatatlan szarjaidat.

A bevételed nekem nem kell, de az alapján, amit leírtál, legfeljebb ezt tudom javasolni.

2010. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Menj el biztosítosnak. Azok rohadt sok pénzt keresnek, ha ügyesen rá tudod beszélni az embereket egy életbiztosításra. Havi 1 millát is simán meg tudsz vele keresni. Csak vigyázz, mert pl. az ING nem szereti kifizizetni a dolgozóit
2010. dec. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Üzletkötőőőőő!

Nem kell hozzá ész, csak ismerned kell azt, amit el akarsz adni. Járatod egész nap a szád, céges autóval jársz meetingekre, repülővel, ha nemzetközi cég és néha az irodádban pötyögsz excelben. :D


Priviben megírom a számlaszámom, ahova az első fizud kérem. Köszi! :)

2010. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%

Ha van egy havarod aki felvesz, akkor lehetsz ilyen Én ismertem ilyent. Ha nincsen még mindíg lehetsz üzletkötő


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2010. dec. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!