Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyet betegeknek tudtok?

Munkahelyet betegeknek tudtok?

Figyelt kérdés
anyukámnak könnyen törik a csontja, azért nem vállalhat akármilyen munkát.hajdúbihar megyében milyen állás lehetőségeket tudtok? segítsetek ez fontos! eredeti foglalkozása varrónő. annak idején egy ú.n. 7pontos papír szerint dolgozott vagy mi, a lényeg, hogy olyan munkákat végeztek,ami nem korlátozta őket, amikor akartak, akkor álltak fel a varró gép elől és azt nagyon szerette. szinte bármi szóba jöhet, elég egy telefonszám, csak szeretnénk már végre előrébb jutni
2010. dec. 23. 10:18
 1/1 anonim válasza:

Én is ilyen munkát keresek.Megvannak a szükséges papírjaim.Ha kell beköltözöm akár albérletbe is,csak munkám legyen.Én isilyen helyen dolgoztam,de megszűnt.

Ha tud valaki segítsen,hálás lennék érte.27ezerft-ot

kapok,és van1 15 éves fiam.Bármilyen munkát vállalok.

telefon.06302722691 köszi.

2010. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!