Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen irányba...

Szerintetek milyen irányba kéne mennem felnőtt koromba?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen irányba kéne mennem felnőtt koromba ?

valami vállalkozásra gondolok ami jól fizet jó tanuló vagyok 5-4 átlag elvileg főiskolára is fogok járni

14 éves vagyok


2010. dec. 25. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd ha leszel 18 éves gondold át újra.

Jah és annyit mondhatok ha van eszed itt az országban ne is kezdj dolgozni mert hulladék az egész kormány.

2010. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az a hulladék, aki ilyet ír, szerencsétlen....

én még nem találkoztam senkivel, aki 14 éves korában döntött volna. érettségi előtt dől el, nem most :D

2010. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
először azt döntsd el, mi érdekel ? mert mondhatom én neked,hogy légy fotóművész, ha te csak akkor érzed magad jól, ha állatokkal foglalkozhatsz... döntsd el az alap irányt, és később kiegészítő képzést is felvehetsz hozzá. A legfurább összetételek is szoktak működni, pl a barátnőm gyógyszerész-rendszerinformatikus, a kedvesem alapból kertész, most éppen hegesztéssel keresi a pénzt,de később díszhalakkal akar foglalkozni.. én településmérnök vagyok, informatikus kiegészítő képzéssel, és éppen logisztikával keresem a pénzt...
2010. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!