Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legrosszabb munkáltat...

Melyik a legrosszabb munkáltató Magyarországon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

az első helyen suzuki, flextronics, csing cseng műanyag fröccsöntők, tulajdonképp az összes ázsiai cég.

a másodikon a kismillió magyar kovácséstársa, akik simán megteszik, hogy nem fizetnek ki, ha úgy látják jónak.

a harmadik maga a magyar állam, jó esetben a felét fizeti annak ugyanazért a munkáért, mint a piac, de azt legalább fizeti.

2010. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Tesco
2010. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Első: a Flextronics nem ázsiai tulajdonú cég.

Engem MEO-nak vettek fel oda, de egy héten belül kiderült, hogy közönséges robotmunka szalag mellett, minőséget ellenőrzünk ugyan, de olyan darabszám mellett, hogy az összeszerelő szakmunkások csak röhögnek rajtunk.

Akárhol dolgoztam eddig a minőségellenőr nem napi norma szerint dolgozott, hanem tényleg a minőségre gyúrt rá.

Nagyon g..i egy cég, a fizetés épp, hogy egy kevéssel több, mint a minimálbér, vannak helyek, ahol nyáron a 41 fokban is gályázni kell, mert légkondiról hírből se hallottak, a szünetek idejével is manipulálnak, embertelenek a körülmények.

Én 7 hetes terhesen farral jöttem el rögtön tőlük táppénzre, amíg nem volt késő...

2010. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan, hogy legrosszabb. Ha bármelyikről tapasztalsz valami csúnya dolgot, és azt hiszed, ez alá már nem lehet menni, hamarosan találni fogsz egyet, amelyik bebizonyítja, hogy igenis, van lentebb.


Miért nem egy jót keresel inkább?

2010. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak igaza van.


Mindenki a jót keresi, de ki milyet talál.

Én hál'istennek egyik ilyennél se dolgoztam csak érdekeltek a válaszok.


Egyébként feleségem is 7 hetes terhes és munkáltatója előbb-utóbb táppénzre kényszeríti, mert ugye nem emelhet, nem túlórázhat és ez nem tetszik nekik.

2010. dec. 27. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Igen, kérdező, jól mondod, a kismamáknak ultimátumot adnak, hogy vagy táppénzre mész és akkor megmarad a baba, vagy kihajtják belőled.

Én nem bírtam, mert a szüneteket úgy adták ki, hogy a 15 perces nagyszünetből 10 percet azzal töltöttél, hogy előregyalogoltál az üzem elejére, ahol az öltözők és kajálda volt, szóval alig, hogy kiértél, már jöhettél is vissza, így aztán se kaja, se wc, se semmi, és ha késtél már röpült is a fegyelmi, 3-nál elbocsátás.

Én nem kockáztattam, jöttem, amíg nem volt késő ( így is veszélyeztett voltam, mint kiderült ), pedig szerettem volna ott maradni legalább a 6.hónapig.

ÁÁÁÁ!!!

2010. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez durva.
2010. dec. 27. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én maradtam,melóztam napi 10-12 órát terhesen is, 26. héten meg is szültem...
2010. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

21:08

És egészséges lett a baba?

2010. dec. 27. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
életben maradt, és már rendben van... de nem volt könnyű az elmúlt 2 év... és nem magáncégnél dolgozok
2010. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!