Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol, hogyan szerezhetnék...

Hol, hogyan szerezhetnék külföldi munkát csak nyárra?

Figyelt kérdés

Tudom, ilyen rövid időre - különösen a nyári csúcsidőben - szinte esélytelen, én mégis nagyon szeretnék külföldre menni. Nem is a nyelvtanulás miatt - 4 idegen nyelven magabiztosan beszélek -, hanem hogy rövid idő alatt több pénzt keressek, mint amennyit itthon tudnék, valamint világot lássak kicsit, mert erre csak így lenne lehetőségem. Voltam már 1 évig au pair külföldön, amit nagyon szerettem, de hazajöttem egyetemre, és nem igazán találok olyan családot, akik csak 2-3 hónapra keresnének au pairt, pedig így a lakhatásom is meg lenne oldva. Ha van valami ötletetek, tippetek, hogy hol lehetne elindulni, esetleg tapasztalatotok külföldi nyári munkával, írjátok meg! Köszi!


20L


2010. dec. 28. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Nem csak USA-ba szervezik, nem csak egyetemistáknak (de nekik persze több a lehetőség)


Hasonló szervezeteket találsz még a neten!

2010. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!