Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új meló.8 órát fogok dolgozni,...

Új meló.8 órát fogok dolgozni, de 6-ra akarnak bejelenteni, lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés
területi képviselői meló, 8 órás, de csak 6ra jelentenek be. :( Brutto 120ra. Így el tudok majd később menni munkanélkülire, ugyanúgy jár a táppénz, minden?
2011. jan. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
El tudsz menni munkanélkülire, jár a táppénz is. Az összeg után vonnak járulékot, tehát kaphatnál 8 óráért is ennyi pénzt. Nem értem, hogy miért csak 6 órában leszel bejelentve. Szerintem nem lehet hátrányod belőle ANYAGILAG.
2011. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha vállalkozó is vagy, mert akkor a 6 óra kevés a heti 36 órához, ami azért kell, hogy ne kelljen járulékokat fizetned...
2011. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Veb ***** válasza:
Most nem biztos, de ha huzamosabb ideig itt dolgozol az bizony meg fog látszódni az amúgy is kurta nyugdíjadon ha nem teszel félre.
2011. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első három válasz számomra hasznos volt. Hozzáfűzni nem szeretnék semmit. Csak érdeklődöm, hogy komolyan azt tervezed, hogy munkanélkülire mész majd?
2011. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azt tervezem, de ki tudja mit hoz a sors? Az előző 2 cég akiknél dolgoztam, tönkrementek. Nem túl stabil a magyar gazdaság.
2011. jan. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!