Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt munkahely aztán mégse?

Volt munkahely aztán mégse?

Figyelt kérdés
Cégbővítés miatt jelentkeztem egy állásra voltam próbaidőn, a főnök nagyon oda volt, hogy végre talált megfelelő embert. (56 közül választott ki) Azt mondta dec. 15-én kezdhetek, de nem veszi fel a telefont, emailre nem válaszol. Felvettem skypera is, azt mondta ma beszélünk aztán letiltott, telefont nem vette fel. Valahogy nagyon fura az egész, mert annyira határozott ember, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ha nem kellek mégse azt ne merné megmondani pl. egy smsben... Osztrák székhelyű cég. Nagyon számítottam erre a munkára, ti kimennétek személyesen?
2011. jan. 3. 21:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Jaj jaj, hagyd inkább az egészet. Rosszul indul már az elején gyanús.
2011. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dec.15. már rég elmúlt. Én ide már nem mennék, hiába is kellenék. Nagyon furcsa eset. A későbbiekben is ennyit adhatsz a szavára!?? Ne vesztegesd az időd, keress tovább.
2011. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Jobb, hogy most derült ki, mintha beleöltél volna mégtöbb időt, és többhavi fizuddal tartoznának, amihez sosem jutsz hozzá.
2011. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!