Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Párom és én munkát vállalnánk...

Párom és én munkát vállalnánk külföldön. Idösek gondozása gyerekfelügyelet farmra vagy bármit,20és 25 évesek vagyunk Vagy agyon tanácsot hol kezdjük keresni? Hogy kezzdjük el az életet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Angliában élek..

Egy kérdésem lenne.Tudtok angolul? vagy azon a nyelven tudtok kommunikálni ahová ki szeretnétek menni dolgozni?

Ugyanis akárhová mész,legyen az Németország,Anglia,Francia vagy Spanyolország az ország nyelvét nem árt tudni.Ha ez megvan akkor van esély munkát találni..

2011. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
mondjuk úgy, hogy elvégzed a 8 általánost....
2011. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ANGOLUL A PÁROM TUD,ÉN A NÉMET ALAPFOKOT TUDOM,IGEN MEG VAN A 8 OSZTÁLYUNK IS valaki valamit tud felveszem vele a kapcsolatot.bármijen munka jol jön.megbizhatoak vagyunk.
2011. jan. 3. 21:34
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok..

Írtad,hogy a párod tud angolul.Mennyire? Tud kommunikálni? Ha igen,akkor milyen munka érdekelné?Milyen végzettsége van?

Talán ő tud magának itt Angliában munkát találni..De te német alaptudással itt kint semmit nem érsz el.Mivel te nem tudsz angolul így munkát sem fogsz kapni,hacsak meg nem próbáljátok a magyar ügynökségeket akik ígérgetnek nyelvtudás nélkül is.

Idösek gondozása, gyerekfelügyelet, farmra mindenhol elvárják a társalgási angolt.Ha ez lenne,már tudnék is ajánlani egy jó helyet,ahol jelenleg is van állás..De nektek ez kiesik..

Az is fontos,hogy tudjátok,hogy Melyik ország,melyik városába akartok menni.Egyénileg,saját magatok akarjátok a munkát megkeresni,vagy fizettek az ügynökségeknek,és reménykedtek..Mennyi pénzt szántok a kezdésre.Hol laknátok?Ezek mind nagyon fontosak..itt kint a híd alatt nem lehet elleni..Átgondoltatok mindent?

2011. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
képzeld meg van a 8 általános és a közép suli is :D
2011. jan. 3. 21:42
 6/21 A kérdező kommentje:
A párom tud komunikálni szoval perfekt bármijen munkát elvállal de security biztonsági ör iskolát fejezett.lehet hogy én nem tudok angolul de mégis hátha van ojan amit én el tudok végezni nyelv tudás nélkül is.anyi pénzel indulnánk kb nem tudom ott az árakat de 1 honapot kihuznánk lakssal mindennel,kül ott mennyi a lakás?
2011. jan. 3. 21:49
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért írták neked az általános sulit,mert borzalmas mennyi helyesírási hibád van!!GÁZ nagyon..

mijen????MILYEN

bármijen BÁRMILYEN

ojan OLYAN

áááá a többit már nem is írom le...

2011. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
szerintem kb átgondoltunk mindent csak kellene egy segitö kéz aki ott van és ott él.aki tudna nekeünk segiteni és ,,irányitani,, minket!mondhatyuk igy is.
2011. jan. 3. 21:52
 9/21 A kérdező kommentje:
Az azért van mert sietek irni,de látom te mindenre oda figyelsz azért kösz!
2011. jan. 3. 21:54
 10/21 A kérdező kommentje:
ELSŐ! Fent vagy e a facebookon?
2011. jan. 3. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!