Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik megélni 100 000...

Létezik megélni 100 000 Forintból, egyedül, albérletben szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez egy ilyen jellegzetesen magyar fejtörő, mert ahogyan én számolom, vagy kaja, albérlet, rezsi.... nekem úgytűnik, hogy e háromból maximum kettőt lehet ebből a pénzből fizetni...(akkor még nem vettem egy buszjegyet sem, sem semmi egyebet)
2011. jan. 3. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sokan 120-130 ezerből élnek meg négyen! Beosztva egyfőnek a 100.000.- elégnek kell lennie. Igaz,luxus cuccokra,márkás ruhákra ,bulizásokra nem futja.
2011. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ hol élsz. Egy átlagos helyen 35 ezerért találsz albérletet, évi átlag 20-as a rezsi. Marad 45 ezred, ebből szűkösen de meg lehet élni, van akinek ennyi sincs.
2011. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, honnan veszik sokan, hogy 100 000 ftnak elégnek kéne lennie arra, hogy egy albérletben megéljen bárki is. Iszonyat nehéz, én is mindig gondolkozom, hogy juthatnék előre, hogyan tudnék a párommal albérletbe költözni, de putrin kívül semmit nem tudnánk megfizetni. És azért ne haragudjon meg senki, ha nem kívánok egy körfolyosós cigánytanyában, öszkomfort nélküli lakásban éldegélni. Pedig csak erre futná. Úgyhogy a kérdezőnek: csak akkor sikerülne, ha nem lakást, hanem egy kis szobát bérelnél, mert úgy kb. 35 ezerből sztem kijönnél. Sok sikert, sok nézelődés a titka!
2011. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 80ból vagyok albérletben és tartok el egy fél lovat. 100nak elégnek kell lennie.
2011. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Rokonom, nő, egyedül él. 110-ből 60-at fizet lakáshitelt, fenntart egy kocsit és köszöni megvan...
2011. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Barátnőm 80e-ből él meg. De csak szobát bérel. Így szép, összkomfortos lakásban lakik és egyedül úgyis csak egy szobát használ.
2011. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem maga csak a lakás 100rugó.
2011. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha fényevő vagy, a közlekedést megoldod testen kívüli asztrálutazással, akkor esetleg.
2011. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi ketten kerestünk 100.000 forintot.Albérletben laktunk,és kijöttünk belőle..
2011. jan. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 02:17 vagyok

Egyébként A 16.kerületben a Lándzsa utcai lakótelepen béreltünk a 2-dik emeleten 1 szoba összkomfortos lakást.

Hátránya annyi volt,hogy nem volt lift..Jó környék volt,aránylag hamar bejutottunk az Őrsre.

Bizony mi jól kijöttünk,nem éheztünk soha.Viszont voltak dolgok amikről le kellett mondani.PL: fodrászhoz nem jártunk.műköröm nem volt(igaz sose akartam)-Külföldi nyaralás is felejtős volt. Ruhákat csak akkor vettünk amikor már tényleg kellett...

Ha valaki nem él nagy lábon az ki tud jönni ennyi pénzből,főleg ha egyedül él..

2011. jan. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!