Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem vagyok annyira dekoratív?

Ha nem vagyok annyira dekoratív?

Figyelt kérdés

Éppen álláslesen vagyok, és nem is tudom hogyan tévedtem erre az oldalra.

[link]

Szóval, ha mondjuk kisebb a mellem, mint ahogy ők azt elvárnák (képek alapján), akkor feljelenthetem őket diszkrimináció miatt? (Jó, nyilván nem is küldök e-mail-t. De azért elgondolkodtató, nem?)

Vagy az asszisztens szó egy új jelentése a qrvának? Most akkor örömlányt keresnek vagy irodai személyzetet?


2011. jan. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
havi 620 nettóért én k.rvának is elmennék...
2011. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez egyértelműen "qrva" kereső oldal :D Személyi asszisztens...:D :D :D Jó duma...

Ha jelentkezel, ne lepődj meg, hogy a főnök egészen személyes igényeit is ki kell elégítened....

2011. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 400-600ezerből (vagyis bruttó 800ezer-1,2millió) már 1-3 magasan képzett közgazdászt is lehetne alkalmazni, de a kiírt munkakört még 1db érettségivel rendelkező ember is mindenféle szellemi megterhelés nélkül képes lenne ellátni, havi 100 nettóért. Szóval nem hiszem, hogy nem "egyéb" célokra kell az alkalmazott...
2011. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem k*rvákat keresnek,mivel közvetlen a felső vezetők személyi asszisztenseiről van szó,magasabbak az igények is megjelenés terén is,és többet is hajlandóak fizetni ezért a plussz igényért,és ennyi pénzért akad elég jelentkező,akik közül kiválaszthatják a nekik tetsző legszebb hölgyeket is:))
2011. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A felsővezető személyi asszisztensénél alapvető elvárás a minimum két nyelv (angol tárgyalási szintű, és egyéb minimum középfok, több nyelv ismerete előny, természetesen aktív nyelvtudás)

a Word, Excel, PPS, meg mittudomén milyen spéci programok kiváló ismerete

Felsőfokú szakirányú végzettség

némi protekció és a jó megjelenés sem hátrány.


Az oldalon olyan hölgyikéket keresnek, akiket anno "konzumnő" címen lehetett megtalálni, de mivel ma már konzumnő minden közepes megjelenésű albérletes prosti, így új megnevezést alkalmaznak.


Hasonló félreértésekre adhat okot még a "masszőr" megnevezés egy-egy hirdetésben. Ott sem masszírozásról van szó, legfeljebb egy testrészt dögönyöznek meg.

:)

2011. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Jogilag fel tudnád talán jelenteni, ha jelentkezel és azért nem vesznek fel, mert nem vagy elég dekoratív. Persze ehhez bizonyítani is kell(mondjuk a hirdetés talán). Viszont etikai szempontból utolsó alja vagy, ha feljelented őket, te is tudod, mindenki tudja, hogy itt ezek a felsővezetők személyes prostituáltat keresnek, ha nem vagy az nem jelentkezel. Ha jelentkezel, akkor meg ne csodálkozz ha esetleg van nálad szebb r.ibanc.
2011. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Ott van a képeken, mennyire legyél dekoratív.

Különben a jó kedves anyukájukat, töredékét sem viszem haza asszisztensként, mint amit ezek kapnak, pedig bőven bele is férek ebbe a kategóriába külsőleg. Csak épp ha már csak ketten vagyunk benn túlórán a főnökkel, akkor is a gépen pötyögök és nem a testi igényeit szolgálom ki.

Lehet, hogy anyagilag meggondolandó lenne a profilváltás... :D

2011. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még azt is kinézem az oldalból, hogy kamuhirdetések vannak rajta (irreálisan alacsony elvárások és hozzájuk képest csillagászati bér), és a gyanútlan jelentkezőket kiviszik külföldre a beígért munka reményében. De ott elveszik a papírjaikat és eladják prostinak őket.


Sehol semmi céginfó, az álláshelyekről és feladókról sincs semmi konkrétum és az egész webes "megjelenés" pedig gyakorlatilag 1db honlapból áll (és egy kezdőoldalból). Az elérhetőségek között pedig 1db e-mail cím van, se telefonszám, se székhely...

A "céglogó" pedig egy Apple store-ról lopott monitor képe...

2011. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR..........


Azt hittem már nem lehet engem megdöbbenteni. De ez, ha nem vicc, akkor csak egy irtózatosan nagy gyalázat.


Tegnap gyanútlanul elmentem egy "állásinterjúra". Kereskedelmi munkatársat kerestek, kihangsúlyozva, hogy nem ügynöki munka, irodában kell végezni. Erre belecsöppentem egy csoportos Zepteres projektoros népbutításba. Rajtam kívül még vagy 15 fiatal, csinos-elegáns lány ült ott. Sok közülük külsőleg simán veri az ezen oldalon látható némbereket.

2011. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!