Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnök tanuló vagyok,...

Villamosmérnök tanuló vagyok, második éve. Szeretnék mellette dolgozni, állandóan, teljes munkaidőben. A tanulást levelezőn szeretném folytatni. Lehetőségek?

Figyelt kérdés

Gimnáziumi érettségim van (4-esek, 5-ösök), ECDL, nyelvvizsga még nincs, de angolul jól, németül kezdő szinten beszélek.

Hol és hogyan kezdjem el? Önéletrajzba mit írjak? Milyen munkákat vállalhatnék?

Fizetésnek mennyit kaphatnék? Hová mehetnék? Pest megyében élek, közel Szolnokhoz (ha ez számít valamit).

A másik: Melyik a jobb? Villamos- vagy gépészmérnök? Igazából a gépek jobban érdekelnek, meg ebben a témában jobban otthon vagyok, de nem tudom melyik kéne.

Még a munka kereséshez: Szeretek szerelni, javítani, ismerem a műszereket, eléggé jól értek az informatikához.

És egy munkaadó mit szólna, ha havonta 1x 3 hétköznapot kéne suliban lennem? Ettől tartok egy kicsit.

Tanácsot kérnék, esetleg segítséget, minél több hasznos választ. Köszönöm


2011. jan. 5. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezzel a szakkal gyakornoki állásokat kéne megpályáznod. És ha okos vagy, akkor szakmába vágó munkát keresel, sokkal értelmesebb, mint a mekiben elszúrni az időd.

Ha jó vagy, akkor 1000-1500 körüli órabért simán megkaphatsz már most. Első körön nézz körül a sulidban a karrierirodában, hogy ott milyen állások vannak.

2011. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!