Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy munkagép kezelő mennyit...

Egy munkagép kezelő mennyit keres?

Figyelt kérdés
Ami gépekkel csinálják az utat, árkot ásnak, csatorna árkot ásnak, meg földet rakodnak bele billencsbe. Mennyit kereshet egy olyan kezelő?
2011. jan. 7. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég sokat, ha bele ejti a sárba a szluskulcsot. Ha nincs pótkulcs akkor egész nap keresi. Komolyra fordítva a szót, szerintem eleve úgy vesznek fel munkásokat, hogy legyen párnak ilyen jogosítványa, aztan, ha kell kiugrasztják az ásó mögül az embert, hogy most ülj a gépbe és ezért kap egy kevéssel többet, jó esetben, mint a többiek.
2011. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakmunkás bért, ha jól tudom.
2011. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nézd változó felénk(hajdú) elég alulfizetettek 500-600 Ft/h egy csatornázó gépkezelő, én mint kotrós 1000 Ft/h(bár én nem csatornázok) n vagyok, jó - jó ameddig van meló de amikor nincs akár hónapokig sem hívnak :(
2011. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!