Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egyetemistaként olyan...

Ha egyetemistaként olyan állást szeretnék megpályázni, ahol az érettségi feltétel, akkor az önéletrajzba kerüljön bele az egyetemi évek alatt elvégzett szakmai gyakorlat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az önéletrajznak (is) az a célja, hogy bejuss általa az állásra, de legalább interjúra.

Ha úgy gondolod, hogy EHHEZ az álláshoz előny, akkor írd be, ha úgy gondolod, hogy EHHEz az álláshoz hátrány, akkor ne írd be.

2011. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont ma jelentkeztem egy ilyen állásra. És mivel én is pályakezdő vagyok én beleírtam a felsőfokú diplomát is, de a motivációs levélben megmagyaráztam miért. Szakmai gyakorlatot is beleírtam. Úgyis kiderülne és még most is egyetemre járok. Küldtem már sima érettségivel és diplomával, de nem sok helyre hívtak vissza. Most megpróbáltam így is. Lássák hogy képzett vagyok akkor is ha sima érettségivel fognak felvenni.
2011. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És nekem már nem elég hogy behívjanak, azért hívjanak be hogy véglegesen döntsenek, mert sajnos munkanélküliként összegyűlik az utazási költség stb.

Sajnos mostmár itt járok.

2011. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az önéletrajz és a motivációs levél, hogy behívjanak, az interjú azért, hogy felvegyenek. Fordítva semmi értelme. Pusztán az önéletrajz és a motivációs levél alapján meg úgyse vesznek fel.

2011. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!