Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes egy nőnek biztonsági...

Érdemes egy nőnek biztonsági őr szakmát szerezni?

Figyelt kérdés

Van esély elhelyezkedésre? Milyenek a munkakörülmények, és mennyi a fizetés?

L/23


2011. jan. 23. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább testőrit, vannak női biztonsági őrök de kevés rájuk az igény, viszont a testőrségnél sokszor kell nőre vigyázni, ahol pl. öltözőbe nem kísérheti be a férfi.
2011. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem igen is van női biztonsági őrökre kereslet.Gondolj bele,hogy egy TESCO-ban lopás történt és nő volt az elkövető.Bekísérik motozásra és szerinted az jog szerű ha egy férfi tapogatja össze vissza és utasítja,hogy vegye le a ruháját?Mind1 a lényeg az,hogy igen is van női biztonsági őrökre kereslet.
2011. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Annyira érdemes hogy ha elvégzed a tanfolyamot lesz még egy papír a kezedben, zsebedben. Én vagyonőr vagyok, magáról a szakmáról és jó néhány cégről megvan a véleményem. Ha elvégzed a tanfolyamot készülj fel arra hogy sokszor úgy fogod érezni magad munka közben mintha pincsi lennél, a TESCO méretű áruházakban meglehet hogy 3-4 őr munkáját fogod végezni egyszerre, a vásárlók közül pedig lesznek olyanok akik beugatnak vagy vigyorogni fognak rajtad függetlenül attól hogy férfi vagy, vagy nő. Vannak olyan cégek ahova a legjobb esetben is feketén vesznek majd fel. Ja és jó ha van jogsid netán saját autód is sok cég csak az autóval és jogsival rendelkező őröket keresi. A fizetésről pedig: bejelentve minimál bértől 200ezerig lehet keresni. A legtöbb helyen viszont max 100ezer körül. Feketén alkalmazva jó eséllyel többet fizetnek a biztonsági cégek, volt munkatársam tavaly ilyenkor 300ezreket vitt haza havonta (egyébként nő és 48

éves), de 2teljes hónapig nem látott ágyat, kinn volt a pusztában gépeket, traktorokat őrizni, vagy 100kilóméterre az otthonától éjjel nappal kocsiban,télen a nagy hidegben mínuszban. Vannak olyan piszok végek is ahol csak vállalkozói igazolvánnyal akarják felvenni az embert, itt ahol lakom a városban is van aki így dolgozik és miután leadózott, a kb 60ezres fizetéséből marad összvissz 35körül és heti 2x48órázik. Az én eddigi legmagasabb fizetésem 146ezer forint volt (feketén) úgyhogy volt abban a hónapban 3szabadnapom úgy hogy hétköznap éjjel 12-13óráztam aztán a hétvégék telibe mentek.

Többször is volt hogy 60 meg 85 órákat dolgoztam egyhúzomban. Az őrhelyem meg egy romos, 1/4 részt lebontott, hivatalosan veszélyessé nyílvánított épület volt ahol omlott a mennyezet és televolt tenyérnyi keresztes pókokkal (kb 100-at csaptam agyon) csótányokkal meg 1centis hangyákkal.

2011. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az iménti válaszoló vagyok.

Dolgoztam TESCO-ban is vagyonőrként. 12 órákat kellett végig ácsorogni, leülni szinte sose lehetett, akkor is csak kb fél percekre maximum. Valami havi 76 ezer Ft-ra jelentettek be, de a fizetés az valójában 90ezer körül volt és borítékban adták. És havonta váltogatják az őröket hogy ne kelljen annyit adózniuk az emberek után. Évente a cég nevét is 4-5x megváltoztatják szintén hogy ne kelljen annyit adózni, a főnök meg 30milliós terepjáróval jár. Egy másik cégnél ahol dolgoztam pedig a főnök halogatta a fizetéseket, (napi kamaton volt a pénz a bankban). Még sajnálkozott hogy még mindig nicsen pénz, nem tud mit csinálni stb. Azt közben 2 házat is épített egyszerre, meg új tetoválást csináltatott magának a fiával együtt.

2011. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megint én vagyok.

A legelső válaszoló kommentjéhez egy kis adalék: Testőrnek

inkább külföldi testőr céghez érdemes jelentkezni, de egy valamire való testőr tanfolyam milliókba kerül. Az anyám ügyvédjének ismerőse is csak úgy tudott elhelyezkedni komolyabb cégnél hogy elrepült egy izraeli testőr iskolába, 3-4milliójába került mire elvégezte az iskolát.

2011. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!