Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 40 éves,170 cm-es, és 60...

40 éves,170 cm-es, és 60 kg-os szemüveges férfi vagyok. Nevetséges biztonsági őr lennék? Szerintetek érdemes lenne elkezdenem egy ilyen tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Csak kényszerhelyzet.
2011. jan. 26. 09:32
 1/4 Azeriel válasza:
100%

Hello miért lenne nevetséges?nem az én láttam már olyan

őröket hogy majdnem behaltam a röhögéstől XD.

vissza térve a dolgokra szerintem nem gáz ha megcsinálod,mert jó szakma nekem tetszik 4 éve csinálom.igaz volt olyan hogy nem tetszett stb...


a Kérdésedre a Válaszaim:NEM LENÉL AZ! ÉS IGEN KEZD EL!! semmit nem veszitesz!! ha kell segitség írj privátot segítek szívesen. pacsi

2011. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Miért ne kezdhetnéd el? Szerinted, csak a kopasz, kigyúrt, 120 kilós férfiak lehetnek jó biztonsági őrök?

Egy ilyen kaliberű fickónak,mint te is, lehet jó kiállása. De,ha alapjáraton így állsz önmagadhoz,a külső szemlélők is nevetségesnek fognak tartani.

Amúgy meg,ha a megélhetésről van szó, pláne ne foglalkozz gyerekes kérdésekkel! :D

2011. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Azeriel válasza:
100%

akkor elmondom mi kell hozzá:

1 magabiztosság

2 határozott fellépés

3 magabiztosság

4 udvariasság

5 legfontosabb ne hagyd magad befolyásolni a dolgokba mindig legyél határozott és ne lássa rajtad az ember hogy beléd tud kötni...


én csak saját tapasztalatból mondom. Üdv Azeriel F/24

2011. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azerielnek külön is, talán majd írok. Annyira azért nem rossz a helyzet, és egy kevés önbizalmam azért van, talán határozott is tudok lenni... majd megpróbálom a dolgot valamikor, de ez még (anyagi okokból) nem időszerű. Mindenki kapott pontot.
2011. jan. 26. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!