Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen álláshelyekre pályázzak...

Milyen álláshelyekre pályázzak ilyen végzettségekkel?

Figyelt kérdés

Eddig - 10 évig - a közszférában dolgoztam. Most hogy megtehetik, nem vettek vissza GYED után a köztisztviselői (vezető) álláshelyemre. Gondoltam kiváló alkalom kimerészkedni a "piacra". Csak nem tudom mit kezdhetnének velem.

Van 3 diplomám (nem valami piacképesek): szociálpolitikus (egyetemi), munkavállalási tanácsadó (főisk.), szociálpedagógus (főisk.). Egész jól elboldogulok németül, angolból még kezdő vagyok. Nem áhítozom karrierre, de nem bánnám ha havi nettó 150-re szert tehetnék. "Szófogadó" lelkiismeretes és megbízható beosztott vagyok, tudok önállóan dolgozni. Sajnos semmi affinitásom a gazdasági, pénzügyi vonalhoz.

33/N


2011. jan. 27. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
szerintem HR terület, fejvadász vagy vlm ilyesmi
2011. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen végzettséggel kereskedelmi vezető lennék valamilyen területen, vagy orvoslátogató például (üzletkötő). Pénzt nézem legfőképp és azt, hogy ne legyek helyhez kötve. Kapsz egy autót és járod az országot.
2011. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az orvoslátogató végzettsége is orvos, vagy gyógyszerész.
2011. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Munkavállalási tanácsadó végzettséged van és ilyeneket kérdezel???
2011. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Abszolút! Fix, hogy jöhet olyan ötlet, ami nekem eddig nem jutott eszembe (eddig nem jött). A végzettségeim alapvetően a közszférában hasznosíthatók. Keresem mi passzolna hozzám leginkább.
2011. jan. 28. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!