Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy biztonsági...

Mennyit keres egy biztonsági őr? Van értelme elvégezni?

Figyelt kérdés
52 éves vagyok, kerskedelmi végzettséggel, megszünt a munkaviszonyom és ebben a szakmában nem tudok már elhelyezkedni koromnál fogva. Gondoltam más megoldást keresek.
2009. febr. 6. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenképp érdemes elvégezni, bár úgy hallottam, nem könnyű tanfolyam. A vagyonőröket szeretik csak minimálbérre bejelenteni. De helytől függően 100 nettó körül meg lehet vele keresni biztos.
2009. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem meg van a biztonsági őr végzettségem, már az elején elmondták hogy alul fizetett szakma,de ez helytől változik, meg persze a beosztástól (24/48) vagy nappali.Milyen helyen veszélyesebb (fegyver vizsga) vagy csak egy raktár, meg persze a munka adótól.De az biztos hogy nagyon sok állás van ebben a szakmában, ha megnézel egy expressz vagy hasonló újságot kifolyik belőle, de alul fizetett.De legalább van.(És még keresni is lehet nem nagy munkával.)Üdv.
2009. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ma végeztem el tanfolyamot ,már kezemben van bizonyitvágy. Vagyon, biztonsági őr, testör végeztem el nagyon könyü volt, 3 mondat után átt mentem.
2010. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is el végeztem 2honnapja. Hát írás vizsgát hagyuk, el mondtak, segittettek, ott produkálnom kellet. Szobeli segittetek, de nekem is kellet produkálnom magam, nagyon sok kérdésben volt, de ök is vártak sok tudást irányomban.

Hát 1 honnapig nem tettem le könyvet, 3x is el olvastam.


75% 4 jegyel zárult.

2010. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ehhez a szakmához, meg a vizsgával kapcsolatos hozzászólásokhoz annyit írnék, röviden és tömören,hogy: Pénz beszél, kutya ugat! És ezzel elárultam mindent.Én is biztonsági őr vagyok, tudom hogy megy.. Én senkinek nem ajánlom ezt a szakmát, annak jó aki nyugdíjas és becsücsül 1 telephelyre és megkapja mellé a másik 100át, a fiatalok álla meg éhen kopik.. Főleg a rokkant nyugdíjasok miatt ^^
2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100-at lehet vele keresni? Akkor lehet elvégzem én is és próbálok váltani. Tanárként is ennyit keresek.
2013. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!