Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaptam egy német munkalehetősé...

Kaptam egy német munkalehetőséget e-mailben, amelyben a következő szöveg volt, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Mein Name ist Irina Schaller und ich vertrete die RST Company.


Dieses Schreiben bestätigt, dass der Lebenslauf, dass Sie auf Jobworld.de hinterlassen haben, ordnungsgemäß durch unsere Personalabteilung bearbeitet wurde und Ihre Fähigkeiten und Arbeitserfahrung unsere Grundanforderungen für die Zahlungsabwicklung Stelle erfüllen.


Ihr Arbeitsplan ist sehr flexibel und an Ihre aber auch an unsere Bedürfnisse anpassbar.


Hinweis: Internetzugang und E-Mail werden unbedingt benötigt, da Sie von zu Hause aus arbeiten werden. Dabei wird ihre Einarbeitung auch online und am Telefon durchgefüttert.


Da Sie von zu Hause aus arbeiten, werden der Kontakt mit uns über das Internet und Telefon gepflegt.

Hinweis: Internet, Telefon und E-Mail sind dabei ein muss für Ihre Einstellung.



Wahrend der ersten 30 Tage (Probezeit), bieten wir Ihnen komplette Online-Unterstützung, Online-Handbücher und einen persönlichen Betreuer an, der/die Ihnen bei allen Ihren Fragen und Problemen helfen wird und Sie während der Probezeit Schritt für Schritt leitet.


HINWEIS: Wahrend der Ausbildung kann ihr persönlicher Betreuer Kündigung oder vorzeitige Beendigung des Arbeitsverhältnisses empfählen, falls Ihre Leistung nicht Zufriedenstellend ist. Effiziente und vor allen rechtzeitige Abwicklung von Überweisungen, ständiger Kontakt zu ihrem Betreuer bzw. Vorgesetzten ist die wichtigste und grundlegende Determinante für Ihren Erfolg bei uns.


Wir sind bereit €1200 + Provision für den ersten Monat (Einarbeitungszeit) und €1.500 + Provision danach zu bezahlen.


Falls Sie mehr über diese Möglichkeit erfahren mochten, senden Sie bitte das Untenstehende Formular mit Ihren aktualisierten Kontaktinformationen an: hr.ischaller@gmail.com und unsere Sachbearbeiter werden Sie so bald wie möglich kontaktieren.


--------------------- FORM _________FORM ------------------

Vor- und Nachname:

Adresse: ____________________

Telefon: ________________________

Anrufzeit: _______________

--------------------- FORM _________FORM ------------------


Wir haben Ihren Lebenslauf auf www.jobworld.de gefunden. Dieser Brief dient zur Bestätigung, dass Ihren Lebenslauf ordnungsgemäß bearbeitet ist und dass Ihre Fähigkeiten unsere grundlegende Anforderungen für die Zahlungsabwicklung Agent Stelle erfüllen.



Mit freundlichen Grüßen,


Irina Schaller

RST KG


2011. jan. 31. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudok németül.

de azért kérdés, hogy csakúgy a semmiből kaptál ismeretlentől egy levelet, vagy valahol hirdetted magad?

2011. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hirdettem magam.
2011. jan. 31. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:

ez egy teljesen korrekt válasz a részükről!

Minden rendben a levéllel.

Igényt tartanak rád:D

2011. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ha pénzügyi ügyintézőnek jelentkeztél akkor gratulálok..:D


Bár azt nem egészen értem h ezt hogy lehet otthonról/telefonon végezni,de biztos lehet.

2011. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sztem ez vmi távmunka ami többségében átverés


magyar oldalakon is van csomó ilyen

2011. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

ma délelőtt én is megkaptam ezt a levelet, hasonló szöveggel, pedig nem is kerestem munkát mostanában...gyanús

Szerintem mézesmadzag :)

A másik gyanús elem a levélben a gmail-es emailcím, ami nem utal túl nagy professzionalizmusra.

2011. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én spanyolul szoktam hasonló ajánlatokat kapni...és én nem hirdetem magam.
2011. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

ezt jelenti: A nevem Irina Schaller, és én képviselem az RST Társaság.


Ez a levél megerősíti, hogy az újra, hogy már elhagyta a Jobworld.de, megfelelően feldolgozott keresztül személyzeti osztály, és a találkozó a készségek és a szakmai tapasztalatot, mi az alapvető követelményeket a fizetés elszámolási.


A menetrend nagyon rugalmas és alkalmazkodó, hogy a jól igényeinkre.


Megjegyzés: Internet hozzáférés és e-mail feltétlenül szükség van, mert otthon dolgozik. Itt, a képzések is on-line, etetni a telefonon.


Mivel otthonról dolgozik, a kapcsolat fenntartását velünk az interneten keresztül és telefonon.

Megjegyzés: Internet, telefon és e-mail szinte kötelező a beállítást.



Az első 30 nap (próbaidőszak) kínálunk teljes körű online támogatást, on-line kézikönyvek, és egy magántanárt, aki / van, hogy segítsen az összes kérdés és probléma, és elvezeti Önt a próbaidő alatt lépésről lépésre.


Megjegyzés: A tanfolyam ideje alatt tudunk ajánlani személyes kísérője megszűnése vagy idő előtti megszüntetése a munkaviszony, ha a teljesítményt nem kielégítő. Hatékonyan és mindenekelőtt a megfelelő időben történő feldolgozását a kifizetések, folyamatos kapcsolatot a felügyelő vagy vezető legfontosabb és alapvető meghatározója a siker velünk.


Készek vagyunk € 1200 + jutalék az első hónapban (képzési időszak) és a 1500 € + jutalék fizetni érte.


Ha szeretne többet megtudni ezzel a lehetőséggel, kérjük, küldje el az alábbi űrlapot a frissített elérhetőségi adatait: hr.ischaller @ gmail.com és a mi tisztek, akkor forduljon a lehető leghamarabb.


------ ------ FORMA ______FORM

Teljes név:

Cím: ______

Telefon: ______

Hívás idő: ______

------ ------ FORMA ______FORM


Találtunk önéletrajzát a www.jobworld.de. Ez a levél annak megállapítására szolgál, hogy a folytatás nem megfelelő kezelésének és a készségek felel meg az alapvető követelményeknek a fizetési ügynök helyet.



Üdvözlettel,


Irina Schaller

RST KG

2011. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

19:44!


webfordítóval bárki le tudja fordítani:P


amúgy sztem értette a kérdező a levelet..

2011. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Megirod, mi törtent azota?

Csak most bukkantam a kerdesedre. Igy elsöre az tünt fel, hogy ez internetes munkaknal igy megy, hogy kapasbol közlik a fizetesedet, szemelyes megbeszeles nelkül?? Mert ha nem, akkor szerintem atveres, net vagy valamilyen adatod kell nekik. (?) A fizetes raadasul szerintem eleg jo, es nekem az is furcsa, hogy mindjart az elsö ho utan emelnek, keres nelkül...


Megirod, hogy vegülis mi lett belöle, mi volt ez?

Köszi!

2011. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!