Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megint a "gazdagok" jártak...

Megint a "gazdagok" jártak jól? Hogyan alakult a fizetésed az új adótörvények miatt? A munkáltatód kompenzálta az elvonásokat vagy kevesebbet viszel haza?

Figyelt kérdés
Jómagam a megszívtam kategóriába estem. Kevés fizetés, gyerek nincs, és még el is vettek a fizetésemből. Kompenzáció sincs egyelőre. Ha lesz is, melegétel utalvánnyal "kárpótolnak". Csak annyi a bibi, hogy azzal nem tudok pl. áram számlát fizetni...
2011. febr. 6. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyunk "gazdagok",átlag fizuval/gyeddel,1 gyermekkel ugyanott vagyunk,mint eddig.
2011. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
nekem kevesebb lett az alapom, 1 gyerekem van, így a megigényelt családi adókedvezménnyel kapok ugyanannyit mint tavaly
2011. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én kb. 4000-5000 ft-al kevesebbet kaptam. Egyedülállóként, gyerek nélkül.
2011. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Nekem eddig nem volt semmi fizetésem (mert nem vettek fel sehova), az új évtől meg lett nettó 140.

Azt hiszem, én így határozottan jól jártam tavalyhoz képest :P

2011. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mi nem vagyunk gazdagok, de jobban jártunk egy picit. Nekem csökkent a fizum (a férjem vette igénybe az adókedvezményt a két gyerek után), de a férjemé nőtt kb. 40ezerrel. Mondjuk ebbe az is benne van, hogy az adókulcs csökketn 17-ről 16%-ra. Mert amúgy csak 20ezer jár két gyerekre havonta. Körülbelül 35ezer plusszal zártuk a dolgot.
2011. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy MEGINT a gazdagok jártak jól? Mondj légy szíves néhány példát arra, mikor jártak jól a "gazdagok". Mi pl. nem vagyunk olyan hű, de gazdagok, de elég jól megy több ház nyaralók, autók, takarítók... De az elmúlt 10 évbe nagyjából, most volt először olyan kormány rendelet, ami pozitív lett volna nekünk.
2011. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaja, én nem sajnálom a gazdagoktól, én eddig inkább Jobbik felé hajlottam (illetve van még most is néhány dolog, amiben velük értek egyet, pl. multik adóztatása, devizahiteleseknél tiszta lap, meg még pár dolog)

De ezek legalább adtak munkát, amiből meg lehet élni! Úgyhogy leszarom a minimális nézetkülönbségeket, hajrá Magyarország, hajrá magyarok, soha többé MSZP! :P

2011. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!