Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek létezik e otthon...

Szakál Mónika kérdése:

Szerintetek létezik e otthon végezhető, bedolgozoi, összeszerelési, bármilyen munka?

Figyelt kérdés
Szeretnék privátra is választ kapni.Köszönöm.moniqe283@gmail.comSürgősen keresek otthoni munkát ,létezik valos?
2011. febr. 9. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha létezik is, sajnos én még nem találkoztam vele. Eddig csak kamu hirdetésekbe botlottam.:( Tavaly 10000 Ft-om bánta(ennyibe került összesen amíg eljutottam a konkrét feladathoz) mert jelentkeztem egy adminisztrációs munkára és az lett volna a dolgom hogy feladok hirdetéseket, és ugyan azt a munkatájékoztatót(fénymásolatát) amit én kaptam,elküldöm 700 Ft fejében a jelentkezőknek.(azaz másokat becsapjak, mert munka nincs mögötte).Ebből állt volna a munka. Természetesen nem mentem bele, a pénzt meg persze nem kaptam vissza.Szerintem vigyázz az ilyen hirdetésekkel.Ha előre fizetni kell ne menj bele!
2011. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a tényleges otthoni munka, bár én már találkoztam olyan vállalkozóval, aki úgy reklámoztatta a cégét, hogy megbízott valakit az internetes marketinggel. De keresni nem sokat lehet vele.
2011. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Regőczi Dániel válasza:

Természetesen van korrekt otthonról végezhető munka is. Nagyon nehéz megtalálni a sok átverős között, az biztos. De ez általában is jellemző az internetre, hogy a sok hazugsá és kamu meg ferdítés között nagyon nehéz a valós adatokra, értekes dolgokra rátalálni.


Alapvetően háromféle szokott lenni:

-számítógépes vagy

-kommunikációs vagy

-fizikai (szerelés, hajtogatás stb.)


A számítógépes pl. adatrögzítő, adattisztító és hasonló. De ezek általában nem folyamatosak, hanem néha van, néha nincs (projekt jellegűek).


Nálam is előfordul, hogy elkél az ilyen segítség. Ha még érdekel, szólj, hátha akad.


Ja, és ahol neked kell küldened pénzt, azt felejtsd el! Komolytalan. Gondolj bele, hogy a legmenőbb állás közvetítők sem a munkavállalóktól szednek díjat, hanem akik kínálják a munkát. A munkavállaló ingyen jut a "hírdetéshekhez". Esetleg regisztráció fejében.

2014. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!