Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet külföldi munkavállal...

Hol lehet külföldi munkavállalási engedélyt beszerezni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
az adott országban ahol munkát szeretnél vállalni
2011. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de úgy értem, hogy hova kell menni? milyen intézménybe?
2011. febr. 26. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
az jókérdés,milyen ország? nincsenek magyarok ott akik tudják? angliába azt tudom úgy nevezik "home office"
2011. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ausztriába lenne
2011. febr. 26. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ausztriában egyenlőre a munkaadó igényli a munkavállalási engedélyt… Tehát először munkahelyre van szükség, olyanra, ahol hajlandó ezt elintézni a leendő főnök… Legalábbis nekem így lett szezonpapírom… De különböző engedélyek vannak, van éves-, szezon-, ingázó- és valami gyakornoki engedély is… Egyébként az Arbeitsamt foglalkozik ezzel… www.ams.at

De ahogy én tudom, Ausztriában nincs olyan, hogy kapsz egy engedélyt, és utána keresgélhetsz… Munkát kell először szerezni… De még akkor sem automatikus az engedély kiadása, sokat visszadobnak… Nem könnyű… De a legegyszerűbb a szezonpapírt megszerezni, úgy tudom…

Ez május 1-ig érvényes, utána elvileg nem kell engedély, de én kíváncsian várom, mit találnak ki…

2011. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi
2011. febr. 27. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!