Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet bekerülni a...

Hogyan lehet bekerülni a MÁV-hoz mint jegypénztáros, ügyfélszolgálatos, diszpécser, vagy esetleg mint kalauz? (Bővebb leirás alább)?

Figyelt kérdés

Rendszeresen nézem a különféle állásportálokat, meg persze a MÁV karrier portálját ahova regisztrálva vagyok, de egyszer sem olvastam olyat, hogy jegypénztárost, ügyfélszolgálatost, vagy kalauzt kerestek volna. Vagy ez ennyire ritka, vagy ismerettségi alapon megy?


Tud valaki esetleg egy direktebb utat a MÁV netes karierportáljánál? Valaki, akihez személyesen oda lehet menni, hogy itt vagyok, dolgozni jöttem ezen pozíciók egyikébe (ahol éppen van szabad hely)


Nos, aki tud, segítsen :)


2011. márc. 30. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A fiam jegyvizsgáló.Tudomása szerint most nincs a Máv-nál sehol felvétel.

Érdeklődj sűrűbben a forgalmi irodában,ha lesz felvétel,ők tudnak róla.

2011. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot:) Úgy fogok tenni, ahogy írtad.
2011. márc. 30. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A MÁV tipikusan egy olyan hely, ahova csak protekcióval lehet jóformán bejutni, mert szinte kihalásos alapon működik.

Azon a vonalon ahol én lakom legalább 16 éve (azóta lakom itt) ugyan azok a kalauzok, és a lakhelyemen ugyan az a 2 jegypénztáros van.

2011. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!