Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnöknek készülök, de még...

Mérnöknek készülök, de még nem tudom pontosan milyennek. Adnátok pár tippet, indoklással?

Figyelt kérdés

matek, fizika, infó jól megy jövőre kell fakultációt választani, s a kémia is szóba jöhet még... eléggé tanácstalan vagyok. köszönöm előre is a válaszokat.

(főleg elhelyezkedési lehetőségre, és keresetre gondoltam)


2011. ápr. 9. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
gépész.Jól megy a matek? Majd megutálod :Đ
2011. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
agrár
2011. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gépész, építész... de tanulni jó sokat kell:)
2011. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gépészmérnökökre van leginkább kereslet, illetve villamosmérnökre.

Elhelyezkedés szempontjából nagyon nem mindegy, hogy melyik iskolában végzett az ember. Van olyan hírű főiskola, hogy az ott végzettek szinte senkinek se kellenek.

2011. ápr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel akarsz foglalkozni. Mivel elég nehéz minden nap olyan munkát végezni, amit nem szeretsz, ezért a mérnöki karokon belül ez alapján célszerű választani.

Engem minden érdekel amit belsőégésű motor hajt, ezért mentem gépészmérnökire olyan egyetemre, ahol van járműgépész szakirány.

Az ismerőseim közül egy villamosmérnök srác keres talán a legjobban, ő egy gyártósor robotizált részét ellenőrzi/javítja.

2011. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
élelmiszermérnök
2011. ápr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az élelmiszermérnököt nem ajánlanám. Kevés rá a kereslet, sok cég bezárt, sok helyre nem is kell mérnök, nem is fizetik annyira jól. Én is otthagytam inkább a szakmát, és áttértem a gyógyszeriparra.
2011. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!