Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most GYES mellett csak 6...

Most GYES mellett csak 6 órában lehet dolgozni -legálisan? Semmilyen körülmények közt sem lehet 8 ó-ban?

Figyelt kérdés
Már olyan gyógyszereket írnak fel a lányomnak (asztmás gyógyszerek), aki ilyet szed, azzal minddel gyesen van az anyuka, és persze dolgozik- 8 órában. VAgy lehet, hogy mióta bejött ez a rendelet, már nincs gyesen, de év elején még úgy volt, az biztos.
2011. máj. 1. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
A 8 órás munka már teljesnek számít. Aki hivatalosan úgy dolgozik, megszűnik a gyese.
2011. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megérdeklődtem:


ha tartósan beteg gyermek (amilyen az enyém-asztma) után veszem igénybe a GYES-t akkor lehet 8 óban dolgozni.


HA egészségessel vagyok Gyesen, akkor nem lehet csak 6 ó-ban.

Érdekes gondolkodás, de mindenesetre én kihasználom a lehetőségeket..

2011. máj. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!