Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az AMWAY rendszerében hogyan...

Az AMWAY rendszerében hogyan követik egymást a szintek és egy-egy szint kb. milyen anyagi vonzattal jár (kiadás és bevétel is érdekel)?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

A szintek: 3,6,9,12,15,18,21 % és ezenkivül vannak magasabb szintek is.

Különbséget fizetnek. ami a forgalom tól füg.

Van saját forgalmad és csoportforgalmad. Ez összeadódik és minden hónapban megmérik hova tartozol.

Szorzókat alkalmaznak ami alapján ki jön a saját jutalékod.

Végül is összefogáson alapul a dolog.

A Szponzorod a segítőd. Aki anyagilag érdekelt abba hogy minél többet kereshess.

Hagyományos vállalkozásnál( Cégeknél a tulajdonosnak , igazgatónak nem érdeke hogy ugyan annyit keress mint ő.

Ebbe biztos lehetsz.)

Én már 10 éve foglalkozom Más fajta MLM rendszerrel.

Általad említett céget ismerem de nem ott dolgozom.

A termékek nem rosszak Áruk kedvezőbb mint a kilencvenes években voltak. A MLM egy lehetőség arra hogy egyszerű emberként is elkezdhesd. Ha kitartó vagy és hajlandó vagy tanulni sikeres lehetsz.

Jó munkát és sok sikert kívánok. Ha nem megy valami írhatsz privát is

2009. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást!Nem tudom,hogy bele merjek e vágni.Bizalmatlanná tesz ez a titkolodzó légkör és hogy igazából az anyagiakról senki nem beszél csak ködösítve.
2009. márc. 17. 09:55
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Százalákugrás: 200 (3%) - 600 (6%) - ... - 10000 (21%)


- Saját személyes 200 pont, azaz 3%

A 200 pontnyi értékű forgalomból származó pénz 3%-át megkapom


- Saját személyes 100 pont, plusz alattam levő 100 pont, össz. 200 pont, azaz 3%

Saját 100 pontnyi forgalom után 3%, plusz alattam levő (csoport) 100 pont utáni 3%


- Saját személyes 200 pont, plusz alattam levő 400 pont, azaz 6%

Saját 200 pontnyi 6%-os jutalék, plusz alattam lévő megkapja a maga 3%-át, én pedig megkapom a különbséget, azaz 6-3=3%


- Saját személyes 200 pont, plusz alattam levő 9800 pont, azaz 21%

Saját 200 pont utáni 21%, alattam levő megkapja a maga 18%-át, én megkapom a maradék 3%-ot


- Saját személyes 200 pont, plusz alattam levő 10000 pont, azaz 21%

Saját 200 pont utáni 21%, alattam levő megkapja a maga 21%-át, én pedig 4%-os vezetői bónusz kapok


forrás: [link]

2009. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiadások (hozzáteszem, hogy ezekkel a kiadásokkal a saját személyiség fejlődésedbe fektetsz bele, de ezt nem kötelező igénybe venni)


Ha csak regisztrálsz és termékvásárló vagy:

- regisztrációs lap: 1900 Ft

- regisztrációs csomag: 10500 Ft (tartalmazza: 3 vastag termékleírás könyvet, amway szabályzatot, termékkatalógust, árjegyzéket, egyéb brosúrákat, havi magazint újdonságokról és új elismerésekről, dvd-t, táskát, 30%-os kedvezményt, internetes áruház belépési jogát)

- éves megújítás 6000 Ft (szerver és infrastruktúra + magazin)


Amennyiben üzletet szeretnél építeni, ajánlott, de nem kötelező igénybe venni az oktatási rendszert. Hogy ez mennyibe kerül, az rendszerenként eltérő.

2009. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a végre információt is tartalmazó választ!
2009. márc. 24. 09:59
 6/11 anonim válasza:
91%

Kiadásokról még ezt találtam

[link]

2009. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Jah és a regisztrációs lapon kívül (1900 Ft) mindenre 100%-os garancia van (termékek 3 hónap, regisztráció 6 hónap)


és az általam ismert oktatási rendszerben is, amennyiben nem vagy megelégedve vele, akkor is visszafizetik az árát a dolgoknak

2009. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De amúgy ezek a dolgok nem titkok. Lehet, hogy akin keresztül hallottál az amwayről, nem tud neked válaszolni erre a kérdésre, mert még ő is viszonylag új, de neki van egy úgynevezett felsővonala, akiktől Te is nyugodtan kérdezhetsz, és biztos vagyok benne hogy mindenre a legjobb információkkal fognak szolgálni neked!
2009. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is meglepődtem hogy titokként tekintesz ezekre a dolgokra; én mindjárt az elején megkaptam a tájékoztatást a jövedelmekről; egyébként már valaki pontos tájékoztatást nyújtott, én csak megerősíteni tudom azt
2009. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg az akivel találkoztál és tájékoztatott téged az amwayről nem túl profi, de ilyenkor nyugodtan kérd meg, hogy mutasson be téged a platinájának, ha be tud mutatni, akkor hajrá, beszélgess a platinával és tudj meg mindent ;)

- ha nem tud bemutatni a felsővonalának, akkor felejtős az ember, keress más amwayest, aki megbízhatóbb

2009. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!