Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azért kellene felmondanom,...

Azért kellene felmondanom, mert családom van, de épp a azért nem mondhatok fel, mert családom van. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Lelkileg teljesen tönkretesz a melóhely, azonnal távoznom kéne, hogy rendbe jöjjek, mert rámegyek és a család látná kárát. Más alternatíva, új mh a környéken nincs. A családot pedig el kell tartani. Voltatok már hasonló helyzetben? Mi lett a megoldás?
2011. máj. 18. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem,de párom igen.

Inkább nagyon összehuztuk a nadrágszijat minthogy idegileg ne birja.(Igaz győzködtem sokáig mire belátta h inkább munkanélküli mint idegroncs)

Költöztünk,mindkettőnknek jobb melóhelye lett.


Mindig azt mondtam,mondom,hogy egy munkahely sem ér annyit hogy idegbeteg legyen valaki.Munka van,csak meg kell találni

2011. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!