Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az üdülési csekk Anyukám...

Ha az üdülési csekk Anyukám nevére szól, én felhasználhatom?

Figyelt kérdés
Én kértem a csekket, mert jár a munkahelyemen.
2011. jún. 10. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, családon belül (ugyanazon vezetéknév esetén) felhasználható. Ha tévedek, javítsatok ki.
2011. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Rajta van minden adat, és neked a személyiddel kell igazolni, hogy te vagy az. Max. ha magaddal viszed és ő fizet vele.
2011. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja első, logikusnak tűnik amúgy, meg azért hülyeség is, hogy csak az használhatja, akinek a nevére szól, pl. fordított esetben odaadnám a gyereknek, hogy azt használja, ha valahova elmegy, ne a pénzem adjam, de nem lesz jó, mert nem fogadják el tőle, el kellene kísérnem és nekem fizetni vele.


Másrészt viszont érthető, csak a mi utcánkban három különböző "Nagy" család lakik.

2011. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utazási irodában ,minden további nélkül tudsz részére befizetni! Személyesen nem kell részt venned a nyaralásában,pihenésében!
2012. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi! Fordítva is működik ! (Ő a Te részedre is megteheti)
2012. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

o.O Mióta? Annak, aki fizeti, oda kell adni a személyit, hogy tényleg ő az, akinek a nevére szól az ÜCS. Bajos lenne ide-oda használni.


Nyilván, ha akinek a nevére szól, az másnak vehet belőle valamit, ha te így értelmezted a kérdést, DE annak kell kifizetni és ott lenni, akinek a nevén van. Tehát azt nem csinálhatja, hogy anyu üdülési csekkével a zsebében elmegy ide-oda és ott fizetget vele.

2012. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez már kekeckedés ! Nem az volt a kérdés,hogy anyu ott van -e vagy sem! A lényeg,hogy feltudja használni saját részre, az anyu pl. befizet számára egy hazai üdülést az utazási irodában.
2012. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ezen a kekeckedés? Az emberek nagy része akkor használja, ha valahol ott van, nem utazási irodába jár befizetni. Így is leírhattad volna te is, hogy fizetni csak ő fizethet vele, az mindegy hogy kire fizet, de csak neki lehet, mert elég nagy szopás elautókázni mondjuk 200 kilométert és szembesülni vele, hogy ja hát csak anyád fizethet vele.
2012. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Főleg belföldön van sok értelme az utazási irodának.. Odatelefonálsz a szállásra személyesen, lefoglalod, lemégy, fizetsz és csak annyi, nincs még rajta az iroda haszna is.
2012. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Feladom,van akinek ez bonyolult!
2012. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!