Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Betegség miatt munkát nem...

Betegség miatt munkát nem kapok;mi tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lény vagyok. Betegségeim miatt elhelyezkedni nem tudok.. De ugyanakkor 28 ezer ft ból megélni sem lehet. valami jövedelem kiegészítés kellene nekem. Tud valaki valami valós itthoni munkát ? Vagy valami ötlet tipp ?
2011. jún. 16. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok,elárulod hogy milyen betegséged van?
2011. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Vannak munkahelyek a csökkent munkaképességűeknek is.Nem tudom, milyen betegséged van, de itt sokan fél lábbal is dolgoznak.
2011. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
narkolepszia ;epilepszia; és érszűkület....
2011. jún. 16. 12:11
 4/9 A kérdező kommentje:
csak én épp ott nem rúgok labdába.. mert a csökkentet munkaképességű egyenlő leszázalékolt... annak pedig olyan feltételei vannak. amiket én még nem vehetek igénybe egyenlőre .. és hiába viszem a papírokat semmit nem érek el vele.. már próbáltam... :(:(:
2011. jún. 16. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek elég durva betegségek,amikkel munkahelyen nem igazán tudnál dolgozni,és valóban valami jövedelemkiegészítő tevékenység kellene:(

Sajnos én is ilyet keresnék,de eddig még nem találtam sehol.Egyébként milyen végzettséged van,illetve mikhez értesz?

2011. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érettségiztem.. szerettem volna tovább tanulni szakmát.. de a többségéhez alkalmassági kell amiken nem engednek át... se számítógép előtt nem dolgozhatok.. 10 percenként kb 10-15 perce fel kell állnom a géptől hogy ne jöjjön rám roham. csak valami itthoni munka lenne a megoldás. amit tudok a kis tempómba végezni.. ha 20 percenként le le pihenek egy 5 percre nem szól érte senki.. mert ugye még ha sikerülne is talán munka.. amit kétlek.. mert 4 éve semmi nincs..akkor sem hiszem hogy hosszú távon valaki elnézné.. másrészt rá vagyok utalva arra hogy valaki mindig kísérjen munkába és haza.. ami ugye megint nem kifizetődő... már az iskolát is így végeztem el estin.. hogy csak heti 3 nap kelljen kísérgetni..nem 5 napon keresztül...
2011. jún. 16. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:

nem beszélsz idegen nyelveket? mert tolmácsként dolgozhatnál otthon is, v fiatal gyerekeknek otthon tarthatnál akár kezdő németet/angolt

v operátorként is dolgozhatnál, sok ilyen cég van, vmelyiknél otthonrol is lehet telefonálgatni, mondjuk felmérést késziteni, v terméket ajánlani

kb ilyenek jutnak eszembe amit otthon lehet végezni (igy még nehezebb h számitogép előtt nem ulhetsz) probálj érdeklodni

2011. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom,nem lehet könnyű életed,de ne add fel,mert semmi sem reménytelen,még ha annak is látszik,csak meg kell találnod azt a munkát,amit meg tudsz csinálni és örömödet is leled benne.Talán valami kézműves dolgokat kellene csinálnod,de abban sincs sok pénz,illetve kereslet se túl nagy rá...
2011. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valamilyen nyelvből vagy más tantárgyból jó vagy, akkor vállalhatnál különórákat, egy általános iskolás gyerek korrepetálásához egyik tárgyból se kell nagy tudás, és egy ezrest simán elkérhetnél egy órára. Érdemes megpróbálni.


Más ötletem sajnos nincsen.

2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!