Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves fiú és megbízható,...

Nellykeee kérdése:

16 éves fiú és megbízható, nyárra hol találhat magának pest megyében munkahelyet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:50
 1/5 anonim válasza:
www.furgediak.hu
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj be mindenféle céghez találomra! Sikeres leszel, ha

- elszánt vagy

- dolgozni akarsz


Ne hidd el hogy nem fognak veled foglalkozni! Bízz magadban, legyél laza, közvetlen és magabiztos!

2011. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves előző te még is milyen világban élsz? xD

Manapság azért büntetnek ha dolgozol, nem azért ha nem.

Egy csomó előírásnak kell megfelelni, 16. életévét betöltött személy legálisan meg csak diákszervezet által melózhat. persze csak így bemegy a semmiből azt munkát adnak neki. Ilyen ökörséget.

2011. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves előző és te milyen világban élsz? A szabályokat is meg lehet ám kerülni... Próbálkoztam korábban több nagyobb cégnél is, ott nehezebb elhelyezkedni, de kisebbekhez pl. adminisztrációs munkára simán bevesznek, ha kitartóan próbálkozol több helyen, csak valószínűleg nem fogsz túl sokat keresni, és azt is "feketén". Ezalatt nem azt kell érteni, hogy jön a maffia, csak megkerülöd a törvényt. :D Mellesleg ha kicsit jobb anyagi helyzetben élsz, megfontolnám az ingyenmunkát. Ha látják, hogy ingyen is nagy lelkesedéssel dolgozol, biztos engednek belelátni majd a cég hétköznapjaiba, és abból még sokat tanulhatsz. Minden csak a munkavállaló kapzsiságán múlik, minél kevesebb pénzt kérsz, annál jobbak a lehetőségeid, bár manapság az sem jelent túl jót... De fő az optimizmus!


Egy hasonló korú megbízható fiú:)

2011. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: 06-19 20:27"


Előző vagyok. Csak jelzem, hogy mindig sikerült a saját módszereimmel boldogulnom. Volt olyan vállalkozó, akinél minden körülmények között szerettem volna dolgozni a profiljuk miatt, de sehogyan sem akart alkalmazni senkit (kezdőt meg főleg nem!) Felajánlottam, hogy 1 hónapig ingyen dolgozok és utána elküldhet ha nincs megelégedve velem. Láss csodát utána 5 évig dolgoztam a cégnél. Azért hagytam ott 5 év után őket, mert mást akartam csinálni. Olyan tanfolyamokat is elvégeztem, amik elsőre nem igazán érdekeltek, de úgy döntöttem, hogy addig nem mondok véleményt egy szakmáról, amíg ki nem tanulom. Összefoglalva: Csak elhatározás kérdése az egész.

2011. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!