Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor magyar közvetítő cég...

Amikor magyar közvetítő cég tesz be külf-i m. helyre, reális a br. Fizuból 25% levonás?

Figyelt kérdés
úgy hallottam a magyar húzza le legjobban a magyart....
2011. jún. 22. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
munkaerő kölcsönző vagy közvetítő?
2011. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nem tudom

annyit tudok:

magyar cég, aki gyűjti a felszolgálók, pultosok, szobalányok önéletrajzait, akik kint akarnak dolgozni

ők találnak munkát, intézik a bejelentést, a papírokat

2011. jún. 24. 10:35
 3/19 anonim ***** válasza:
Ilyen munkát közvetítő nélkül is találsz, ha beszéled a nyelvet, az meg ehhez úgyis kell. Egyébként te is tudod hogy hangzik ez, különben nem kérdeznéd. (Rosszul.)
2011. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

azért nem mindegy, hogy közvetítő, vagy kölcsönző


ha közvetítő, akkor ők tőled nem kérhetnek egy fillért se, csak közvetítési díjat a munkáltatótól


ha kölcsönző, akkor viszont ők lesznek a munkáltatód és ahol dolgozni fogsz ők bérleti díjat fizetnek utánad, így a béred kb 20-25 %-kal valóban kevesebb lesz, mint azoknak, akik közvetlenül dolgoznak az adott cégnél - -- ez nem a te béredből kerül levonásra, hanem ennyivel kevesebb lesz a béred és kész, mivel más a munkáltatód...ez Magyarországon is így működik és teljesen legális

2011. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

újabban úgy írtam alá, ennek a cégnek, hogy:

Krisztina (a Kriszti helyett)


erre újabban caps lockal kiemelik, így kapom a leveleket:

Szia KRISZTINA!


most én megsértettem őket, vagy mi ez a flegmázás?

2011. júl. 2. 11:18
 6/19 anonim ***** válasza:

te most miről beszélsz?


melyik céggel levelezel?

2011. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ezzel a közvetítő, vagy kölcsönző céggel.

írnak nekem a munkáról, hogy hova tudnának elhelyezkedni, de eléggé kezdőknek tűnnek, mert levelük amúgy túl személyes és nyálas....

pl:" szimpatikusnak találtuk leveled"

szerintem egy cég önéletrajz szerint kellene hogy megítéljen eleve, meg nem szimpátia alapon kellene jellemezni egy munkavállalót, meg sorolhatnám, és nem tetszett, hogy lekrisztiznek


erre, mintha nekik állna feljebb, nagy caps lockal írják a nevem!!!

most elnézést kértem, ha megsértettem bárkit a névhasználatommal, de szerintem joga van egy embernek úgy szólíttatnia magát, ahogy ő akarja.

2011. júl. 2. 11:38
 8/19 A kérdező kommentje:
*elhelyezni
2011. júl. 2. 11:38
 9/19 A kérdező kommentje:
csak véleményt várok erről is, nem akartam ezt új kérdésbe tenni
2011. júl. 2. 11:39
 10/19 anonim ***** válasza:
mi a cég neve?
2011. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!