Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában élek egy kisebb...

Angliában élek egy kisebb városkában, mondana valaki egy Biztos munkát egy másik városban, vagy országban? Tapasztaltaktól kérnék tanácsokat, segitséget .

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Angolul mennyire tudsz? Milyen szakmád van? Én itt lakom London mellett.
2011. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én Wiltshire megyében élek..ekem is jól jönne egy meló..de nem a legjobb az angol tudásom.HA jó az angolod akkor tudok pár melót mondani.Munka az lenne,de nekem azért nincs mert kevés hozzá a nyelvtudásom..Ha valaki tud olyat ahová kevés nyelvtudás is elég akkor szóljon már nekem is :)
2011. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Írj az alábbi oldal fórumába, itt szoktak lenni ajánlatok is!


[link]

2011. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát,nem vami tökéletes az angolom,de a barátom perfekt beszéli a nyelvet,s ezenk kivül még 4 nyelven beszél, a melója mégsem vmi jónak mondható.Már egy csomó helyre beregisztráltunk,de semmi.Most egy olyan shit agency-nél vagyunk,ahol van,hogy hetekig nem hivnak melozni ....igy nem lehet sporolni :S Amugy meg Royal Mail-nél melozok.
2011. jún. 27. 15:43
 5/19 A kérdező kommentje:
15:37 Milyen munkát tudnál ajánlani?
2011. jún. 27. 15:48
 6/19 anonim ***** válasza:

15:37 vagyok.

Milyen munka érdekelne? Mert vannak szakács,sofőri állások.van még pár...de mint írtam nekem azért nincs állásom,mert nem a legjobb a nyelvtudásom..De vannak lehetőségek

2011. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged? Nem értem,minden végzettség nélkül minden országban csak szar melót kapsz.
2011. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hat a baratom epp halaszt az egyetemen,de fel van tuntetve az életrajzán és még az eddigi munkatapasztalatai és a nyelvei,mégsincs nagy érdeklődés...talán csk mi vagyunk rossz helyen.Nem is tudom nem mintha válogatnék,de szakács meg sofőr ,...nekünk vmi warehouse-os könnyü munka is megfelelni,csak legyen.
2011. jún. 27. 16:15
 9/19 anonim ***** válasza:
megint én vagyok..Nem is olyan régen pályáztam egy bejárónői állásra.Lakástakarításra,de a nem megfelelő nyelvtudás miatt nem vettek fel.Ilyen érdekelne titeket?
2011. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 16:06-nak..

Wiltshire lakó vagyok..

Nyomdaipari végzettséggel,kevés angollal esetleg tudsz valami melót ?vagy olyat ahol forrasztani kell.

2011. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!