Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 órás munkavégzésből mennyit...

8 órás munkavégzésből mennyit töltötök ténylegesen munkával átlagosan?

Figyelt kérdés
tehát 8 óra minusz kávézás, cigiszünet, beszélgetés, netezés, stb. Mennyi amennyi időből meg tudnátok ugyanazt a munkát csinálni. Esetleg mellé írhatjátok, hogy mi a munkátok, hisz anonim.
2009. márc. 26. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan 12-t mert pisilni se megyünk ki, és dupla intenzitással dolgozunk. Két ember helyett. Erre jön a kötelező túlóra. Annyira azért nincs megfiztve, csak nagy a nyomás. Az utca meg tele emberrel.
2009. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én recepciós vagyok. Váltakozva dolgozom 8 és 12 órát. A tulajdonképpeni munkám kb. 2-3 óra egy munkanapon, mivel ugye két vendég között nem igazán van mit csinálnom. Főleg így éjszaka. Most is a munkahelyemről netezek.

Vannak csúcsidőszakok a nap folyamán, amikor elég sem vagyok, de a holtpontokon halálra unom magam.

Ez így nagyon jól hangzik, csak épp az a baj vele, hogy ha nincs munkám annyira lassan telik a nap, hogy a 12 óra 24-ne tűnik. Szóval ez sem a legrózsásabb helyzet.

Kedves kérdező! Ez a Te esetedben hogy van?

2009. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nálam is változó, ha van munka, az jó, akkor a 8 órából 6, ha nincs viszont, akkor szinte semmit, max 1-2 órát, és ez a rosszabb, mert marha unalmas és lassan telik az idő.
2009. márc. 27. 06:55
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
"kávézás, cigiszünet, beszélgetés, netezés" ???????? miről beszélsz? se net se e-mail se telefon se mobil még csak sms se...a kollégámhoz nem beszelhetek, mert feltartom a munkába és mindketten fegyelmit kapuk, mert csalunk és meg akarjuk a céget rövidíteni! kamerán nézik mit csinálunk, belehallgatni a céges telefonozásokba és nézik a monitort egy szoftverrel, hogy mit csinálunk...ha aznap nincs meg az adott mennyiségű dolog darabszáma megkérdezik, hogy miért nem és miért nem szóltál a bajodról és befenyítenek, hogy ha ez még egyszer előfordul súlyos következményei lesznek....és mindezt nettó 110ért diplomával és műszakozva éjjel és hétvégén is...de hiába küldözgetem az önéletrajzom, nem kellek sehova
2009. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én röntgenezek egy kórházban. a hétköznapok hamar eltelnek, mert folyton sokan vannak, cigi, kávé, internet nincs. 8 órát kell ott lenni, de abból csak 6-ot kell ténylegesen a munkahelyünkön eltölteni, azt viszont percre pontosan ledolgozzuk. az ügyelet végtelen. reggel megyek, másnap reggel jövök. a délelőtt hamar elmegy, olyan mint egy hétköznap, csak jönnek és jönnek az emberek. sokszor délután hatig meg sem állunk. ha épp üres a váró akkor lehet enni, rágyújtani. aztán folytatódik. este 10 re kész vagyok. éjfélre úgy érzem nem bírom tovább, és ingerültté válok. majd leküldök egy bombát és folytatom a munkát, túlesek a holtponton. hajnali 3 nálam már reggel. onnantól már csak 5 óra és végre hazamehetek.
2009. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!