Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kell-e dolgoznom holnap abban...

Kell-e dolgoznom holnap abban az esetben, ha január 2. -án még munkanélküli voltam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem igen
2009. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,én is ebben a cipőben vagyok. Január 2-án nem volt munkaviszonyom és kell holnap dolgozni.
2009. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos így van? Mert én próbáltam utána olvasni, de eddig még nem találtam semmit.
2009. márc. 27. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Szerintem kibírjuk azt a holnapi napot, én nem kezdek el kérdezősködni. Örülök, hogy van munkám és dolgozhatok. Viszont ilyen új munkaviszonyban, szerintem tőled se vennék pozitívan, ha ezután érdeklődnél, sőt negatívumként hat, hogy mi lesz később, ha már most nem akar dolgozni.
2009. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, csak nem akartam, hogy átvágjanak még a legelején.
2009. márc. 27. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!