Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 35 évesen 5 év babázásból...

35 évesen 5 év babázásból visszatérve hogyan lehet új szakmában elhelyezkedni, ha nincs semmi tapasztalatom benne?

Figyelt kérdés
Annyit beszélnek arról, hogy az emberek az életük során 3-4-5x szakmát váltanak. De hogyan? Ha meglátják, hogy kismama voltam évekig és ráadásul nulla szakmai tapasztalatom van, be se hívnak.A régi munkámba nem tudok visszavenni és amúgy utálom is, mert megkeserítette az életem a cég is és egy idő után a munkakör is ( 10év).
2009. márc. 27. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem minden munkánál érdekes az, hogy kismama voltál évekig. A barátnőm is félve keresett munkát kettő gyerek után, évekig próbálkozott a saját elképzelésének megfelelő munkát találni. Mikor anyagilag már nem tehette meg,hogy válogat, akkor belekezdett olyanba is, amit hónapokkal azelőtt meg sem hallgatott. Meg is lett az eredménye, és talált egy olyan munkát, ahol nem az volt a fontos, hogy mit csinált évekig, hanem az, hogy ő dolgozni akart és nem a kifogásokat kereste. Légy nyitott, optimista és meg fogod találni az új munkádat!
2009. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A barinőd milyen munkát talált? Olyat, amiben jól érzi magát vagy ami kínszenvedés, de kellett a pénz? Én a régi helyemre amikor már megláttam a villamosról az épületet már remegett a gyomrom és remegtem egész nap. :( Rémálom.
2009. márc. 27. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit csináltál azelőtt? Nem a főnökre, munkatársakra voltál kiakadva, és a munka maga új körülmények között azért jó lenne?
2009. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!